Aktoriams Joaquinui Phoenixui ir Rooney Marai gimė sūnus: suteikė ypatingą vardą

Rooney Mara ir Joaquinas Phoenixas/„SCANPIX“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-28 13:08
Aktorius, „Oskaro“ laureatas Joaquinas Phoenixas (45) su sužadėtine aktore Rooney Mara (35) gyvena džiugiomis nuotaikomis – jiems gimė sūnus, praneša „Daily Mail“.

Šią naujieną Ciuricho kino festivalyje visai netikėtai atskleidė režisierius Viktoras Kossakovsky, reklamuodamas savo filmą „Gunda“, kurio vykdomasis prodiuseris yra Joaquinas Phoenixas.

Aiškindamas, kodėl aktorius festivalyje nedalyvavo, V.Kossakovsky  atskleidė priežastį. „Joaquinas ką tik susilaukė šeimos pagausėjimo“, – prasitarė jis.

„Jam gimė gražus sūnus, vardu Riveris, todėl jis dabar negali kartu su manim pristatyti filmo“, – pridūrė.

Pirmagimio vardas Riveris (liet. „upė“) suteiktas pagerbaint Joaquino brolio, aktoriaus Riverio Phoenixo, 1993 m. mirusio nuo narkotikų perdozavimo, atminimą.

Rooney Mara ir Joaquinas Phoenixas/„Vida Press" nuotr.
Rooney Mara ir Joaquinas Phoenixas/„Vida Press" nuotr.

Primename, kad R. Mara ir J. Phoenixas susižadėjo praėjusių metų liepos mėnesį.

Pora susipažino filmavimo aištelėje 2013-aisiais. Romantiškus santykius puoselėti Joaquinas ir Rooney pradėjo praėjus trims metams po pažinties. 2017-aisiais, pirmą kartą kaip pora jie pasirodė Kanų kino festivalio uždarymo ceremonijoje. 

Rooney Mara ir Joaquinas Phoenixas/„SCANPIX“ nuotr.
Rooney Mara ir Joaquinas Phoenixas/„SCANPIX“ nuotr.

„Jie nemėgsta eiti į viešumą ir laiką dažniausiai leidžia namuose tik dviese. Kartais atrodo, kad jie gyvena savo susikurtame burbule“, – užsienio žiniasklaidai pasakojo artimas poros draugas.

Naujausi straipsniai