Aktoriai Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn naujo serialo fotosesijoje įkūnijo šiuolaikinius Boni ir Klaidą

Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-06-28 14:18
Jau netrukus – rugsėjį – TV3 eteryje startuos pagal rašytojo Edvino Kalėdos romanus kuriamo serialo ketvirtasis sezonas. Šią savaitę ant vieno sostinės prekybos centrų įsikūrusioje automobilių stovėjimo aikštelėje buvo surengta fotosesija, kurioje vieni pagrindinių naujo serialo aktorių Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn tapo šiuolaikiniais Boni ir Klaidu.

„Tai bus trilogijos „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ ketvirtoji dalis. Pavadinimo dar negaliu išduoti, tegul tai lieka paslaptis. Šis serialas buvo labai populiarus ir subūrė nemenką žiūrovų ratą, tad nauja dalis startuos rudenį, naujame sezone“, – portalui Žmonės.lt pasakojo serialą kuriančios prodiuserių kompanijos „Videometra“ atstovė Vaida Poderytė. Moteris užtikrino, kad naujame sezone netrūks kriminalinių peripetijų, įtampos, aštrių dialogų, o ginklai čia bus ištraukiami itin dažnai.

Ketvirtą sezoną Tomos Vaškevičiūtės kuriamas personažas Asta yra vienas įdomiausių seriale, tačiau aktorė tikina, kad tai ne vien jos nuopelnas.

„Kartais nužudo ir labai gerus aktorius. Esu dėkinga, kad mano veikėja labai įvairiapusiška ir niekada negali žinoti, kuo ji nustebins“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo jaunosios kartos aktorių atstovė T.Vaškevičiūtė.

„Praėjo nemažai laiko nuo praėjusio sezono, todėl apima įvairūs jausmai sugrįžtant prie savo personažo. Man tai lyg kažkokia kelionė laiku, į patirtas būsenas, bet kažkaip viskas yra labai sava ir artima. Astos personažo gyvenimas yra ganėtinai spalvingas, todėl natūralu, kad kartais būna jaučiamas purvinumo jausmas viduje dėl to, ką ji patiria, po filmavimų. Blogus veikėjus visada yra įdomiau vaidinti, nes jie turi daugiau spalvų“, – apie naują sezoną ir savo personažą seriale kalbėjo Toma.

Aktorė juokėsi, kad jai iki Astos personažo dar tolokai: tiek požiūriu, tiek gyvenimo būdu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta apie pačios mėgstamus serialus, Toma prisipažino, kad šiuo metu televizorių žiūri retai, tačiau buvo ištikima serialo „Tvin Pykso miestelis“ gerbėja.

„Šiaip norėčiau suvaidinti gal kokiame komedijos seriale, nes teko teatre atlikti keletą vaidmenų. Manau, kad galėčiau įvaldyti šį žanrą“, – juokėsi 2009-aisiais „Auksinį scenos kryžių“ kaip geriausia aktorė gavusi T.Vaškevičiūtė.

Kalbėdama apie fotosesiją aktorė teigė, kad Boni ir Klaido tema labai primena jos ir Tado personažų istoriją seriale. „Viktoras apvogė seifą, jie slapstėsi viešbutyje, Asta tuo metu laukėsi, todėl galima surasti asociacijų su garsia amerikiečių porele“, – teigė Toma.

Viktorą vaidinantis T.Gryn taip pat atviravo, kad per tris sezonus jam puikiai pavyko susigyventi su savo personažu. „Negalėčiau pasakyti, kad jis man yra artimas dabar, taip labiau buvo pirmajame sezone, kai viskas buvo nauja ir nepažįstama. Tačiau neabejoju, kad netrukus ir vėl įsijausiu į jo vaidmenį. Ko galima pasimokyti iš mano personažo? Iš Viktoro pasimokiau atleisti žmonėms. Istorija seriale su Asta, kuomet po išsiskyrimo jie bando susitaikyti, moko, kad kartais reikia pamiršti nuoskaudas ir pradėti viską iš naujo, nebijoti atleisti“, – portalui Žmonės.lt sakė Tadas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai