Aktoriai Ryanas Goslingas ir Eva Mendes tapo tėvais

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena gražiausių Holivudo porų Ryanas Goslingas (33 m.) ir Eva Mendes (40 m.) tapo tėvais: jiems gimė dukra, praneša „Us Weekly“. Šią žinią minėtam portalui patvirtino artimi porai šaltiniai, kurie teigė, kad pirmagimė pasaulį išvydo rugsėjo 12-ąją, penktadienį.

Abiems aktoriams – tai pirmasis vaikas. Savo asmeninį gyvenimą itin sauganti pora niekada taip patys ir nepatvirtino, kad laukiasi vaikelio, o Evos nėštumą jiems pavyko nuslėpti net septynis mėnesius!

Gandai apie nėštumą sklido jau nuo pirmųjų nėštumo mėnesių: dar vasarį, dalyvaudama populiarioje Ellen DeGeneres pokalbių laidoje,  E.Mendes neigė pirmąsias į viešumą iškilusias kalbas apie nėštumą.

Laidos vedėjos tiesiai šviesiai paklausta apie kūdikio lytį, aktorė tik purtė galvą ir tikino, kad ji tikrai nesilaukia.

Iš karto po to, kai liepą šią žinią patvirtino porai artimi šaltiniai, menininkas Joe Mullinsas naudodamasis šiuolaikinėmis technologijomis pabandė spėti, kaip atrodys puikia genetika apdovanotų Evos Mendes ir Ryano Goslingo vaikas ir sukūrė tiek berniuko, tiek mergaitės portretą.

Taip, anot menininko Joe Mullinso, turėtų atrodyti Evos Mendes ir Ryano Goslingo vaikai / AOP nuotr.

Pora susipažino 2011-aisiais filmuodamiesi juostoje „Niujorko šešėlyje“ („The Place Beyond the Pines“) ir netrukus pradėjo draugauti.

Taip, anot menininko Joe Mullinso, turėtų atrodyti Evos Mendes ir Ryano Goslingo vaikai / AOP nuotr.
Skaitykite daugiau