Aktoriai Katie Holmes ir Jamie Foxxas nutraukė 6-erius metus trukusius santykius

Katie Holmes ir Jamie Foxxas/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-20 14:44
Aktoriai Jamie Foxxas ir Katie Holmes po 6 metų draugystės pasuko skirtingais keliais. Patvirtinta, jog pora išsiskyrė šį pavasarį, gegužę.

Katie Holmes ir Jamie Foxxo meilės istoriją užgniaužę kvapą sekė ne tik jų artimieji, gerbėjai, bet ir pusė pasaulio. Vien jau ko vertos buvo kalbos apie Katie Holmes buvusio vyro iškeltą ultimatumą. Katie Holmes ir Tomas Cruise'as oficialiai išsiskyrė 2012 metais. Įnoringasis ex tuomet buvusios žmonos pareikalavo, kad net penkerius metus Katie viešai nesusitikinėtų su jokiu vyru. Toks jo ultimatumas aktorės buvo kantriai tenkinamas, dėl jųdviejų mažametės dukros Suri gerovės, na, ir manoma, kad už tai Katie gavo 10 mln. JAV dolerių – po 2 mln. už vienerius metus. Pirmasis vyras, su kuriuo po ilgo laiko viešumoje pasirodė Katie, ir buvo Jamie Foxxas.

Katie Holmes su dukra Suri Cruise / „Scanpix“ nuotr.
Katie Holmes su dukra Suri Cruise / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau ilgai puoselėti santykiai nutrūko drauge su vestuvių planais. Paskutinį kartą aktoriai kartu pasirodė „Met Gala“ renginyje, gegužės 6-ąją. Tada jie pirmą kartą pozavo drauge žiniasklaidos fotografams ir visi gerbėjai džiūgavo dėl jų sprendimo atvirai pasirodyti kartu.

Manoma, kad vis dėlto pora savo draugystę nutraukė dėl įtempto darbo bei bendro troškimo siekti karjerų.

Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx / „Scanpix“/AP nuotr.
Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx / „Scanpix“/AP nuotr.

Kaip ir Katie, Jamie kartą jau yra išsiskyręs, buvusi žmona Connie Kline – kariškė, armijos veteranė. Iki pat 2016 metų apie šią moterį nebuvo jokios informacijos, niekas nematė net jos nuotraukos, tik buvo žinoma, kad Jamie turi gražuolę dukrą Corinne Foxx, prieš tris metus ji pristatyta viešumoje kaip „Mis „Auksinis gaublys“.

Aktorius įsigudrino ilgai slėpti Connie tapatybę, neskelbiamas ir kitos jo dukters, Annalise Bishop, mamos vardas, net neaišku, ar jie buvo susituokę (Annalise turi tikrąją tėčio pavardę, Foxxas – slapyvardis). Nenuostabu, kad tokiam žmogui nebuvo sunku kelerius metus nekalbėti apie naują romaną su Katie Holmes.

Be viso to – Jamie ir Tomą Cruise’ą siejo profesiniai ryšiai – 2004 metais, dar iki „Holmes laikų“, jie filmavosi kriminaliniame trileryje „Nakties įkaitas“, o ir Cruise’o įtaka Holivude visada buvo didelė.

Žmonės.lt