Aktoriai Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys amžiną meilę prisiekė bažnyčioje

Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-08-24 14:52
Saulėtą penktadienio popietę aktoriai Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje prisiekė amžiną meilę.

Jaukioje ceremonijoje, kuri prasidėjo 15 valandą, dalyvavo tik artimiausi poros draugai bei šeimos nariai. Į tuoktuves atvyko Vaiva Budraitytė su Gaudentu Naujoku, Rolandas Skaisgirys, Vytenis Pauliukaitis. Pastarasis į bažnyčią atskubėjo nešinas dovanomis jaunavedžių porai. Kiek vėluodama į šventę su gėlėmis atskubėjo ir aktorė Aušra Štukytė.

Į Visų Šventųjų bažnyčią laimingoji pora atvyko senoviniu baltu „Cadillac“ kabrioletu. Aurimas džentelmeniškai padėjo išlipti savo mylimai nuotakai iš automobilio, tačiau abu aktoriai negalėjo nuslėpti jaudulio ir atrodė lyg mintimis skrajotų kitame laike.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

I.Norkutė-Žvinienė vestuvių dienai pasirinko kreminės spalvos kelių dalių suknelę, o jos veidą dengė tokios pačios spalvos nuometas. Apdarą kūrė dizaineris Ruslanas Rybakovas. Rankose nuotaka laikė mėlynų rugiagėlių širdies formos puokštę. Santuokos liudininkais tapo aktorius Evaldas Kapilioras su žmona. Vestuvių metu sklandė rimtis, o jaunoji ne kartą susigraudino.

Vestuvės iš širdies ir be šou elementų

Pasibaigus vestuvių ceremonijai, Inga ir Aurimas atskleidė, kodėl kėlė net dvejas vestuves. „Visi mūsų klausė, kodėl kėlėme dvigubas vestuves. Kai pasipiršo, reikėjo kuo greičiau susituokti, o prieš tuokiantis bažnyčioje reikia į pamokėles eiti“, – sakė Inga.

„Buvo šešios paskaitos. Mokėmės ir kitus pamokėme, ir iš kitų pasimokėme. Buvo smagu“, – šypsodamiesi pasakojo jaunieji.

„Santuoka bažnyčioje yra rimčiau. Jokiu būdu nereikia to priimti kaip pozavimo kitiems ar šou elemento. Viskas, kas buvo čia, buvo tikra, sąžininga ir iš širdies“, – atviravo Aurimas. Pora atsisakė ir tradicinių vestuvinių atributų – ryžių barstymo, balandžių leidimo į dangų ir net prie altoriaus Inga ėjo ne su tėvu, o su vyru.

Jaunieji neišvengė ir klausimų apie šeimos pagausėjimą, nuo atsakymo jie išsisuko pasakę, kad Dievo keliai nežinomi. 

I.Norkutė-Žvinienė taip pat papasakojo, kad vestuvių rytą sėdint grimuotojos kėdėje sulaukė skambučio, jog nėra vestuvėms užsakyto jaunųjų torto. Nors moteris iš karto puolė į paniką, nervintis nebebuvo laiko, reikėjo skubėti į bažnyčią.

Nors civilinės santuokos datą parinko V.Budraitytė, tačiau jaunieji teigė, kad bažnytinės santuokos data nebuvo specialiai derinta. „Svarbiausia, kad buvo likę daug laiko susiruošti. Norėjome vasarą, kad visiems būtų patogu. 24 diena kaip tik yra laikoma vasaros pabaigos diena, galime padėti švęsti, vaišintis“, – teigė A.Žvinys.

Žmonės.lt jau rašė, kad Inga ir Aurimas oficialiai jau yra susituokę. Civilinę santuoką jie įregistravo kovo 9 dieną, taip pat penktadienį, ir iš karto po to išvyko medaus kopinėti į Egiptą.

Kartu jau šešerius metus

Susituokti po šešerių metų draugystės aktorių porą paskatino draugai Vaiva Budraitytė su vyru Gaudentu Naujoku.

„Paskaičiavau, kad dabar labai geras laikas susituokti, todėl jiems tiesiog parekomendavome, kad po šešerių metų draugystės būtų laikas tuoktis, arba skirtis. Jie suprato, kad nori būti kartu ir susituokė“, – sakė kovo 9-ąją į Vilniaus santuokų rūmus pasveikinti naujos šeimos atvykusi V.Budraitytė.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai