Aktorės Žemynos Ašmontaitės veido oda – visada po didinamuoju stiklu

Žemyna Ašmontaitė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 11:50
Teatro ir kino aktorė Žemyna Ašmontaitė – viena tų moterų, kurios, rodos, visiškai nesensta. Visuomet puikiai atrodanti televizijos žvaigždė tikina: nors ir kaip yra dėkinga genams už jaunatvišką išvaizdą, deja, su laiku jai tenka skirti vis daugiau dėmesio.

Anot pašnekovės, ne paslaptis, kad aktoriaus profesijai ypač reikalinga simpatiška išvaizda, todėl dėl karjeros tenka ne tik tobulinti vaidybos įgūdžius, bet ir ypač kruopščiai puoselėti veido odą. 

„Man labai pasisekė, kad iš prigimties turiu sveiką veido odą. Tačiau bėgant metams dieninio kremo nebeužtenka, nes su amžiumi odos atsinaujinimo procesai ima lėtėti. Neseniai pradėjau naudoti dvigubo poveikio „Eucerin Hyaluron-Filler“ naktinį šveitiklį-serumą. Manau, tai puiki priemonė, kuri ne tik gerina odos tekstūrą, bet ir veikia net giliausias raukšles kas naktį. Prisipažinsiu, nesu kosmetikos priemonių fanatikė, tačiau ši priemonė mane tikrai sužavėjo“, – tikino moteris.

Eucerin Hyaluron-Filler naktinis šveitiklis ir serumas/Organizatorių nuotr.
Eucerin Hyaluron-Filler naktinis šveitiklis ir serumas/Organizatorių nuotr.

Žemyna, žinoma, turi ir daugiau gražios odos ritualų.

„Jau daugiau nei penkiolika metų rytą pradedu su citrinos ir medaus arbata, o šaltuoju periodu prie šios kompozicijos prijungiu dar ir imbierą. Dieną geriu daug vandens. Be to, šventai tikiu, kad odos būklei didelę įtaką daro miegas, todėl kasdien miegu bent aštuonias valandasׅ. Mėgstu pasigaminti naminių veido kaukių, tačiau puikiai suprantu, kad jos veikia ne taip intensyviai kaip laboratorijose sukurtos priemonės. Galbūt todėl „Eucerin Hyaluron-Filler“ su natūraliomis AHA rūgštimis ir hialuronu taip puikiai įsikomponavo į mano odos priežiūros rutiną“, – teigė Žemyna Ašmontaitė.

Platesnę informaciją apie produktą rasite čia.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai