Aktorės Renee Zellweger išvaizdos pokyčiai: ar atpažįstate?

Renee Zellweger / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-22 11:00
Tik metus žvilgsnį sunku pasakyti, kokią žvaigždę matome prieš akis. Nepaisant įvairių pasaulinės žiniasklaidos komentarų, aktorė atrodo tikrai laiminga.

Dar 2013-aisiais moteris visus pribloškė viešame renginyje pasirodžiusi itin smarkiai pasikeitusi. Ji atrodė jaunesnė, veide nesimatė nė vienos raukšlelės, o akys žvelgė kur kas atviriau nei anksčiau. Lyg ir ta pati Renee, lyg ir visai kitas žmogus! Visi šnabždėjosi, kad prie moters veido tikrai prisilietė grožio peilis... 

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

O štai kaip ji atrodo dabar: įdegusi, kiek vyresnė, puikuojasi siauresniais skruostais, atviresniu žvilgsniu ir nė iš tolo neprimena tos meilutės ir kiek nevėkšliškos Bridžitos Džouns. Nors gal ir jai pačiai pabodo toks ilgą laiką persekiojantis įvaizdis? O gal išvaizdai įtakos turėjo ir bėgantys metai, svyruojantis svoris (juk filme apie Bridžitą Džouns moteris turėjo priaugti ne vieną kilogramą!), gyvenimo būdas? Galiausiai nė vienas mūsų neina jaunyn.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Užsienio spauda suskubo pastebėti, kad moteris itin supanašėjo su aktore Cameron Diaz ar net Julliete Lewis... O kaip įvertinsite jūs? 

Štai „Guardian“ rašo, kad būti įžymybe neįtikėtinai sunkus darbas. Tave stebi pro padidinamąjį stiklą, analizuoja visą tavo gyvenimą, išvaizdą, poelgius. Amžinos jaunystės jūroje išlieka tik stipriausi, todėl plastinė chirugija tampa lyg kasdieniai pusryčiai. Pasitempti, nusisiurbti, pasikelti... Ypač sunku moterims, kurios dažnai Holivude lieka ir be darbo, o jas pakeičia jaunesnės ir karštesnės.

Taip pat skaitykite: Dailiausi Oscaro de la Rentos šedevrai, puošę iškiliausias žvaigždes

Taigi, kai daugybė žiniasklaidos portalų klausia, kas nutiko Renee Zellweger veidui, „Guardian“ klausia, o kas negerai su mūsų požiūriu ir amžiaus suvokimu. Ir, drįsime pasakyti, klausime yra tiesos. Galiausiai, kiekvienas turi teisę atrodyti taip, kaip nori. Ir taškas. Užtenka pažvelgti į aktores Meryl Streep, Jessicą Lange, kurios ir dabar puikuojasi šlovės spinduliuose, atrodo puikiai ir taip, tarsi niekad nebūtų gulusios grožio peilio operacijoms. O kas žino, ar tai tikrai tiesa?

Taip pat skaitykite: Išvydę išsigąsite: britė kuria pribloškiančio šiurpumo asmenukes

Ji24.lt

Naujausi straipsniai