Aktorės Olivios Newton-John atstovas spaudai atsako į kalbas apie ją persekiojančią mirtį

Olivia Newton-John ir Johnas Travolta
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-02 14:29
Pasklidus kalboms, kad Johno Travoltos buvusi partnerė filme „Briliantinas“ Olivia Newton-John miršta, moters atstovas spaudai viešai iš jų pasijuokė.

Trečią kartą Oliviai Newton vėžys diagnozuotas 2017 metais, tačiau pasak jos artimųjų – aktorė kovoja ir tikrai gyvens.

Praėjusią savaitę remiantis nepatvirtintais duomenimis buvo pranešta, kad neva Olivia atsidūrė labai kėblioje situacijoje ir moteris skaičiuoja ne paskutinius metus, o paskutines savo dienas.

Nors savo sveikatos būklę aktorė dažniausiai atsisako komentuoti, tačiau jos atstovas spaudai po tokių, jo teigimu, „iš piršto laužtų“ kalbų, nenorėjo tylėti.

Randy Slovacek, Olivios socialinių tinklų atstovas, teigė: „Ji jaučiasi kur kas geriau, nežinau, kodėl, bet žmonės kažkodėl nori tikėti dramatišku posūkiu visoje šioje nelengvoje istorijoje.“

Anksčiau, bendraudama su užsienio žiniasklaida, O. Newton-John yra pasakojusi, jog sirgdama baisia liga ji padarė daugelį gerų dalykų, išdrįso elgtis taip, kaip anksčiau nebūtų net pagalvojusi, kad gali... Įveikė sunkų etapą, kuris ją užgrūdino tarsi plieną. Ir net neįtarė... Liga ir vėl ruošėsi užklupti pačiu netikėčiausiu metu.

Krūties mastektomiją išgyvenusi Olivia dar visai neseniai bandė teigti, jog po krūties pašalinimo ji jautėsi kaip niekada puikiai.

„Prisimenu, nuėjau į tamsų kambarį, atsisėdau ant laiptų ir jaučiau tą baimę, pasitraukiančią iš mano kūno. Gydytojai mane tikino, jog liga paplis po visą kūną, tačiau aš kovojau iki paskutiniųjų“, - 2009 metais kalbėjo filmo „Briliantinas“ žvaigždė.

Naujausi straipsniai