Aktorės Lindsay Lohan advokatas giria ją už brandumą

Lindsay Lohan / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-23 22:24
Lindsay Lohan advokatas pagyrė nemalonumų persekiojamą savo klientę už jos brandumą siekiant atgaivinti savo karjerą, nepaisant neišsenkančių teisinių problemų.

Aktorė kelis pastaruosius metus vis varsto įkalinimo ir reabilitacijos įstaigų duris, o dabar atlieka teismo jai skirtą viešųjų darbų bausmę už 2011 metais lygtinio paleidimo sąlygų pažeidimą.

Trečiadienį L.Lohan apsilankė Los Andželo apygardos aukštesniajame teisme, kuris teigiamai įvertino jos padarytą pažangą.

„Atrodo, kad tavo gyvenimas grįžta į vėžes“, – sakė teisėja Stephanie Sautner.

Netrukus L.Lohan  pasirodys populiariame televizijos šou „Saturday Night Live“, be to, kalbama, kad jai atiteks ekrano dievaitės Elizabeth Taylor vaidmuo naujame televizijos seriale.

L.Lohan advokatas Shawnas Holley neslepia pasididžiavimo savo kliente.

„Manau, kad tam įtakos turėjo teisėjos Sautner griežta meilė, pačios Lindsay brandumas. Manau, kad ji pagaliau tai gavo. Ji gavo kelis gerus vaidmenis ir kelias geras galimybes, tikėkimės, viskas eina į gera... Šeštadienį ją matysime laidoje „Saturday Night Live“, pažiūrėsime, kaip ji ten pasirodys“, – kalbėjo Sh.Holley interviu TMZ.com.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai