Aktorės Juliette Lewis grožio ir sveikatos receptai: natūralumas ir bėgimas

Juliette Lewis / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-23 09:24
42-ejų metų aktorė ir atlikėja Juliette Lewis nėra saldaus grožio lėlytė, tačiau nusifilmavusi tokiose kultinėse juostose, kaip „Kas graužia Gilbertą Greipą“ ar „Gimę žudyti“, ji turi gausų gerbėjų būrį. Ši moteris – ne tik talentinga aktorė, tačiau ir tikra natūralių grožio priemonių gerbėja.

Štai keli jos gražinimosi ir sveikatinimosi principai, padedantys palaikyti gerą formą.  

1. Svarbiausia grožio priemonė – kokosų aliejus. Pasak aktorės, kokosų aliejų ji naudoja visur – gamindama maistą, prižiūrėdama plaukus ir odą. Įdomu, kad aliejumi ji tepa ne tik kūną, bet ir naudoja kaip dieninį bei naktinį veido kremą. „Aš dievinu šio produkto kvapą“, – sako Juliette ir priduria, jog niekada nesirenka aliejaus pagal jo gamintoją, svarbiausia, kad jis būtų nerafinuotas ir ekologiškas. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelio Lily Aldrige patarimai apie grožį ir sveiką gyvenimą

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

2. Veido akcentas – akys. Aktorė mano, kad norint pasidaryti gerą proginį makiažą, itin svarbu išsirinkti tinkamą lūpų dažų spalvą. Tačiau galų gale ji linkusi labiau akcentuoti akis: „Raudonai padažytos lūpos, aišku, atrodo nuostabiai, tačiau kaip sunku išlaikyti jas tobulai padažytas visą vakarą“, – sako aktorė ir mieliau renkasi dūminį akių makiažą. Įdomu, kad ji visai nenaudoja blakstienų tušo, tačiau mėgsta paryškinti žvilgsnį priklijuojamomis blakstienomis. 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

3. Minimalizmas ir šviesi oda. Tomis dienomis, kai nedalyvauja filmavimuose, koncertuose ar renginiuose, Juliette išsiverčia su paprasčiausiu lūpų balzamu, turinčiu vitamino E. Aktorė teigia esanti neįdegusios odos gerbėja, tačiau retkarčiais naudoja bronzantus, kurie padeda sukurti švelniai saulės „paspalvintos“ odos įspūdį.  

TAIP PAT SKAITYKITE: Supermodelio Cindy Crawford triukai, padedantys išsaugoti stulbinančią išvaizdą

4. Vietoj kvepalų – natūralūs eteriniai aliejai. Aktorei patinka ne tik kokosų aliejaus kvapas, bet ir eteriniai aliejai – juos ji naudoja vietoje kvepalų. Dabartiniai favoritai – mangų ir levandų kvapo aliejai.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

5. Plaukų priežiūrai – ekologiškos ir natūralios priemonės. Yra buvę laikai, kai aktorę puošė net ir turkio spalvos šukuosena, tačiau šiuo metu ji džiaugiasi sodriai rudais plaukais. Plaukų plovimui ji naudoja natūraliais augalų ekstraktais praturtintą ekologišką šampūną, jis ir sausas plaukų lakas padeda suteikti šukuosenai apimties. Saugoti ir puoselėti plaukų galiukus Juliette padeda jau minėtasis kokosų aliejui.  

6. Sveikas požiūris į mitybą. Aktorė teigia mėgstanti įvairiausius vaisių kokteilius, salotas, rūpinasi, kad valgytų pakankamai proteinų turinčio maisto, tačiau nesanti mitybos „šventuolė“ – pavyzdžiui, mėgsta save palepinti kava su migdolų pienu. 

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

7. Nuo depresijos – bėgte. Juliette Lewis prisimena, jog tuomet, kai baigėsi ilgametės jos gastrolės su grupe „Juliette and the Licks“ (grupė išsiskirstė 2009 m. ir šiuo metu moteris tęsia solo atlikėjos karjerą), netrukus ją apniko depresija. Laimei, kaip tik tuo metu ji atrado bėgiojimą. „Staiga supratau, kad jei nori būti psichologiškai sveika, iškrauti energiją ir išprakaituoti blogas mintis yra būtina“, – prisipažįsta aktorė ir atlikėja.  

Elaima.lt

Naujausi straipsniai