Aktorės Julie Andrews vos nepražudė ją legenda pavertęs Merės Popins vaidmuo

Julie Andrews / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-26 18:03
Aktorė Julie Andrews, daugeliui geriausiai pažįstama kaip Merė Popins, pripažino, jog būti aktore nėra lengva. Kartą dėl vaidmens jai teko rizikuoti savo gyvybe.

Laidoje „The Late show with Stephen Colbert“ Julie Andrews pasakojo, jog filmuojantis garsiojoje scenoje, kurioje auklė Merė Popins nusileidžia iš dangaus, skėtį naudodama it parašiutą, jai vos pavyko išvengti nelaimingo nutikimo.

„Filmuojant legendinę sceną man teko kabėti aukštai virš žemės, surakintai itin nepatogių lynų. Jie turėjo mane grakščiai nuleisti ant žemės, kad atrodytų, jog atsklendžiau iš dangaus. Vienu metu viena iš sagčių atsikabino ir nukrito ant žemės. Aš slystelėjau.

„Staiga pajutau, jog ėmiau kristi. Nukritau tiesiai ant žemės. Pripažįstu, nesusilaikiau ir kelis kartus riebiai nusikeikiau“, – atviravo J.Andrews.

Žinoma aktorė juokavo, jog visos scenos, kuriose reikėjo atlikti ką nors pavojingo, būdavo filmuojamos tuomet, kai būdavo sukurtas jau beveik visas filmas. Ir visa tai tam, kad nutikus nelaimingam įvykiui nereikėtų keisti pagrindinės aktorės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai