Aktorės Jessicos Albos šeimai kalėdinėje fotosesijoje užteko tik pižamų

Jessica Alba su šeima / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-25 21:54
Amerikiečių aktorė ir verslininkė Jessica Alba (36) netrukus turi susilaukti trečios atžalos, tad suskubo surengti šventinę fotosesiją.

Viena jų tapo sveikinimo atviruku artimiesiems. Joje visa šeimyna vilki raudonas vienodas pižamas – tarsi simbolis jaukumo, namų ir šilumos.

Šį kartą nuotrauka socialinėje paskyroje pasidalijo ne Jessica Alba, o jos vyras kino prodiuseris Cashas Warrenas (38).

„Šis šventinis atvirukas... šįmet paskutinis, kuriame atrodau lyg stilingas pižonas. Laimingų Šventų Kalėdų! Bandžiau įtikinti Haven, kad Kalėdų senelis ją pamiršo, tačiau ji nepatikėjo. Supratingas vaikas“, – rašė jis.

Akylesni gerbėjai atkreipė dėmesį, kad mergaičių nagai lakuoti. Panašu, kad tėvai į tai žvelgia atlaidžiai, Cashas Warrenas savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo ir šia smagia jų šeimos gyvenimo akimirka. Tėvą nustebino, kad jaunylė išsipaišė ant nagučių sesers vardą.

Jau žinoma, kad pora turėtų susilaukti sūnaus. Jessica Alba su vyru kartu – nuo 2008-ųjų, augina dvi dukras – devynerių Honor ir šešerių Haven.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sėkminga aktorė bei laiminga moteris – dar ir apsukri verslininkė. Ji yra kompanijos „Honest Company“ viena iš įkūrėjų ir bendraturtė. Iš natūralių medžiagų gaminamas plataus vartojimo prekes mėgsta jauni tėvai. Ypač vertinamos iš antialergiškų medžiagų pagamintos sauskelnės kūdikiams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai