Aktorės Jessicos Albos dukra – lyg sumažinta jos kopija

Jessica Alba su dukra Honor / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-02 08:00
Holivudo aktorė Jessica Alba (36) su vyresniąja dukterimi Honor (9) stebina savo panašumu. Štai ir šią savaitę paparacų Beverli Hilse užfiksuotos nuotraukos pabrėžia neįtikėtiną motinos ir dukters panašumą.

Tokia pat plaukų spalva, toks pat žvilgsnis ir net tokia pat nosis – Honor atrodo tarytum sumažinta savo mamos kopija.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dar didesnis jųdviejų panašumas išryškėja pažvelgus į senas Jessicos Albos fotografijas, kuomet aktorė dar turėjo paaugliško putlumo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Honor – vyriausias Jessicos Albos ir Holivudo prodiuserio Casho Warreno vaikas. Taip pat jiedu turi šešerių dukterį Haven ir 2017-ųjų gruodžio 31 dieną gimusį sūnų Hayesą.

Gimus sūnui laimingas tėvas tryško džiaugsmu ir socialiniuose tinkluose paviešino pačius švelniausius žodžius: „Gimei keliomis dienomis anksčiau, tačiau mes negalėtume būti laimingesni. Tavo mama – stipriausia moteris, kurią pažįstu... Esi pats laimingiausias turėdamas ją šalia. Turi dvi naujas seseris, kurios tave jau dievina ir, žinau, kad būsi dėkingas joms už parodytą kelią. Pačią pirmąją tavo gyvenimo dieną aš tau pažadu, kad mylėsiu tave, branginsiu ir pasirūpinsiu smėlio dėže, kupina svajonių.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai