Aktorės Inetos Stasiulytės mitybos įpročiai: nė dienos be saldumynų

Ineta Stasiulytė / „Virtuvės istorijos“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-30 11:45
Šeštadienį kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ lankysis netrukus kino ekranus pasieksiančioje lietuviškoje juodojo humoro komedijoje „Gautas iškvietimas 3“ nusifilmavę Timūras Augucevičius ir Gabrielė Malinauskaitė.

Vilniaus raitosios policijos žirgyne jie ruoš staigmeną žinomai teatro, kino ir televizijos aktorei, aktualijų serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ žvaigždei Inetai Stasiulytei, filme atliekančiai vieną pagrindinių vaidmenų.

T.Augucevičius kartu su kolege G. Malinauskaite, padedami profesionalaus šefo Reinaldo Janonio, itin netikėtoje vietoje, žirgyne, ruoš neįprastus pusryčius. Aktoriai gamins „ežiukus“ su kreivabudėmis ir lašiša.

Vieta romantiškiems pusryčiams pasirinkta neatsitiktinai – juodojo humoro komedijoje aptariamos kuriozinės situacijos, kurių epicentre atsiduria pareigūnai bei nusikaltėlių kvailumas. Kolegų paruošta staigmena I. Stasiulytę ir nustebins, ir pradžiugins.

„Virtuvės istorijos“ nuotr.
„Virtuvės istorijos“ nuotr.

Nu, žinok, fantastika, aš esu sužavėta visiškai. Labai netikėtai, nes visiškai kitam buvau nusiteikus. Labai geras jausmas“, – šypsodamasi šeštadienio rytą laidoje džiaugsis I.Stasiulytė.

Nepriekaištingų kūno formų aktorės teigimu, valgydama ji savęs per daug neriboja ir atsižvelgia į organizmo poreikius. „Jeigu aš nenoriu, nevalgau, jei noriu – valgau labai daug“, – laidoje šypsosis I.Stasiulytė.

Tiesa, aktorė prisipažins, kad jos rankinėje visuomet galima rasti saldumynų: „Saldumynai pas mane tašėje visada yra. Kolegos žino, kad jeigu kažkas nori ko saldaus, tai jau pas Inetą kreiptis.“

„Virtuvės istorijos“ nuotr.
„Virtuvės istorijos“ nuotr.
„Virtuvės istorijos“ nuotr.
„Virtuvės istorijos“ nuotr.

Prie aktorės pusryčiauti žirgyne prisijungs ir vienas iš policijos komisarų, su kuriuo I.Stasiulytė nuspręs ir pajuokauti – pasiūlys pagauti ją, kaip nusikaltėlę. „O jeigu aš dabar pradėčiau bėgti, tai jūs mane pagautumėt?“ – laidos filmavime domėjosi aktorė ir netrukus įvykdė sumanymą.

„Virtuvės istorijos“ nuotr.
„Virtuvės istorijos“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai