Aktorės Gwyneth Paltrow medaus mėnesis – neįprastas

Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-09 09:02
Po vestuvių dažniausiai visi renkasi medų kopinėti egzotiškiausiuose pasaulio kampeliuose, ilsėtis ir džiaugtis savo mylimojo kompanija. Neseniai už Brado Falchuko ištekėjusi aktorė Gwyneth Paltrow savąjį medaus mėnesį nusprendė turėti visiškai kitokį. Keliaudama nuo Italijos, iki Paryžiaus.

Tiesa, jog G. Paltrow – neeilinė nuotaka, ir ji... Medaus mėnesį leidžia neįprastai. Su savo naujuoju vyru Gwyneth šiuo metu mėgaujasi Paryžiumi.

Estravagantiška kelionė po Europą prasidėjo Italijoje. Kur ji pasibaigs – dar niekas nežino.

Socialiniame tinkle sekmadienį Gwyneth pasidalijo vaizdo įrašu. Viešbutyje „Four Seasons“ apsistojusi aktorė džiaugėsi, kad čia pirmiausia ją pasitiko mylimiausios spalvos gėlių dekoracijos, neutralus interjeras ir romantiškai atrodanti poilsio zona.

View this post on Instagram

Umbrian sunset

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Viešbučio „Four Sreasons“ tinklalapyje nurodoma, kad visi ten apsilankiusieji gali naudotis SPA paslaugomis, gėrėtis vaizdais į Eifelio bokštą, atsipalaiduoti didžiuliuose baseinuose ir apsipirkinėti netoliese esančiose paryžietiškose parduotuvėlėse.

Gwyneth ir Brado sužadėtuvės buvo labai didelė šventė balandžio mėnesį – tokia, kad kiti svarstė, ar tai tik ne vestuvės. Tačiau iš tiesų jiedu susituokė rugsėjo pabaigoje, todėl spalį leidosi kopinėti medaus.

Su Bradu Falchuku, kuris sukūrė populiarius televizijos serialus „Amerikietiška siaubo istorija“ bei „Choras“, aktorė susipažino dar 2010-aisiais, kai buvo pakviesta atlikti nedidelio vaidmens pastarajame projekte. Susitikinėti pora pradėjo tik prieš ketverius metus – kai Gwyneth padėjo tašką santuokoje su Chrisu, o Bradas išsiskyrė su žmona Suzanne, – jiedu taip pat turi du vaikus.

Naujausi straipsniai