Aktorės Elzės Gudavičiūtės ir Aido Puskunigio vestuvės: išsipildė visos nuotakos svajonės

Elzės Gudavičiūtės ir Aido Puskunigio vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Saulėtą ir karštą birželio 27-osios, šeštadienio, popietę Vilniuje susituokė aktorė Elzė Gudavičiūtė (35) ir jos mylimasis Aidas Puskunigis (43). Sutuoktiniai amžinąją meilę prisiekė Šv. Pranciškaus Asyžiečio – Bernardinų bažnyčioje.

Kino bei teatro aktorė Elzė Gudavičiūtė ir užsienio kompanijos atstovas Baltijos šalims Aidas Puskunigis vestuves atšokti planavo Amerikoje, o vėliau keliaujant po valstijas atšvęsti ir medaus mėnesį. Vis dėlto, pasaulinė pandemijos krizė pakeitė poros planus – lemtingąjį „taip“ Elzė ir Aidas ištarė Lietuvoje.

„Karantino pradžioje supratome, kad kelionės planai byra, tačiau vestuvių datos keisti nenorėjome. Ši vasara turėjo būti mūsų vestuvių vasara. Supratę, kad Amerika palauks, nukeliavome į Bernardinų bažnyčią ir rezervavome laiką bažnytinei santuokai“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Elzė Gudavičiūtė.

Elzės Gudavičiūtės ir Aido Puskunigio vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Aktorė teigė, kad vestuvės buvo suorganizuotos lygiai prieš mėnesį: „Kai nori – viskas įmanoma. Vyrui svarbiausia buvo šventės dieną jaustis gerai, kad nereikėtų dirbti, dėl kažko jaudintis“, – sakė ji.

E.Gudavičiūtė pridūrė, kad su sutuoktiniu Aidu niekada nesvajojo apie didelį vestuvių balių iki paryčių, tad vestuvių šventės planavimą patikėję į Lauros Vagonės rankas, galiausiai nusprendė ją paminėti tarpukario tipo salone su pačiais artimiausiais draugais ir kolegomis.

Vestuvių šventėje dalyvavo aktorė Toma Vaškevičiūtė, teatro kolega Marius Repšys su sūnumi ir dukra, režisieriai Aidas Giniotis ir Ieva Stundžytė, aktoriai Oneida Kunsunga su Dominyku Vaitiekūnu ir kiti. 

Marius Repšys su žmona ir vaikais / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Jurga Šeduikytė / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Vestuvių ceremonijos akcentu tapo atlikėjos Jurgos Šeduikytės pasirodymas, apie kurį Elzė svajojo jau labai seniai. Penktadienį, prieš vestuves, turėjome mini repeticiją, jau jos metu buvo sunku suvaldyti emocijas. Aš manau, kad visos mano svajonės, susijusios su vestuvėmis, išsipildė, – atviravo nuotaka.

Sutuoktiniai pasidalijo ir savo meilės istorija, kuri pasak jų, yra kupina keistų nuotykių.

Susipažinome praktiškai per Naujuosius metus. Trečiojo pasimatymo metu Aidas man prispaudė pirštus automobilio langu, vėliau atvykęs manęs aplankyti į Lioną, paslydo vonioje ir netyčia sudaužė viešbučio vonios kambario plyteles. Kažkurio pasimatymo metu man ant galvos vos nenukrito plyta, o kitą dieną man sugalvojus priglausti kačiuką, jis važiavo per visą miestą jo paimti, o po kelių dienų katinėlis susilaužė koją ir Aidui vėl reikėjo mus abu gelbėti.

Elzės Gudavičiūtės ir Aido Puskunigio vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Tačiau mes susitikome ir daugiau niekada nebesiskyrėme. Praktiškai, gyventi kartu pradėjome iš karto. Aidas yra rūpestingiausias ir atsakingiausias man pažįstamas žmogus“, – pridūrė Elzė.

Pora taip pat atskleidė, kad nors ir teko atšaukti kelionės Amerikoje planus, vis dėlto medaus mėnesio nenorėjo atsisakyti, tad beveik iškart po vestuvių ceremonijos ir jos paminėjimo šventės, jiedu automobiliu išvyks į Graikiją, kurioje keliaus net tris savaites.

„Manau, mūsų laukia dar ne vienas nuotykis“, – šypsojosi jaunavedžiai.

Elzės Gudavičiūtės ir Aido Puskunigio vestuvės / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Įvertinti Elzės Gudavičiūtė vaidmenys kine ir teatre:

Aktorė Elzė Gudavičiūtė 2012 m. yra pelniusi „Sidabrinė gervės“ apdovanojimą kaip geriausia antro plano aktorė už vaidmenį filme „Miegančių drugelių tvirtovė“. Taip pat „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimą už Zaros vaidmenį Jono Jurašo spektaklyje „Apsivalymas„ bei Olgos vaidmenį Oskaro Koršunovo spektaklyje „Išvarymas“.

Elzės Gudavičiūtės ir Aido Puskunigio vestuvės (65 nuotr.)
+59
Skaitykite daugiau