Aktorės Elžbietos Latėnaitės šeimoje – 8 koronaviruso atvejai: „Nebūkit kaip mes“

Elžbieta Latėnaitė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-25 09:00
Šeštadienio vakarą Elžbieta Latėnaitė socialiniuose tinkluose pranešė, kad koronavirusas žaibiškai išplito jos šeimoje. Aktorė tikino, kad po artimųjų susibūrimo, jie sulaukė net 8 teigiamų koronaviruso testo rezultatų. Susirgo ir pati aktorė.

Atviru įrašu E.Latėnaitė sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Prieš 6 dienas biškį pasėdėjom su šeima, ten viską. Šiandien gavom 8-ą teigiamą Covid-19 testo atsakymą. Mieliau būčiau rinkusis pagirias. Tas jausmas, kai „8“ net nereikia paversti, kad matytum begalybę.

Šventės metu jautėmės puikiai (jei neskaičiuosim savijautos dėl pokalbių apie 5G ir čipavimą), tuo metų sirgę dar nejautė simptomų, nedėvėjome kaukių, kelis jaunus žmones apsikabinau ir bučiavau (gi pasiilgstam visi gyvų susitikimų su artimaisiais, ane?).

Šiuo metu du iš šventės dalyvių guli ligoninėje

Šiuo metu du iš šventės dalyvių guli ligoninėje (senjorė ir vaikas), kiti 6 gydomės namie.

Kai nesergi, pandemija užknisa, nes trūksta darbų, socializacijos ir nepatogi kaukė. Kitoje koronos pusėje rūpesčiai kitokie: ar greitoji sutiks atvažiuoti paimti greitai silpstančią močiutę; ar po 6 parų vaikui pagaliau nustos kilti temperatūra iki 39,5C; ar bus vietų ligoninėje; ar aš sirgsiu 1 savaitę ar 2 mėnesius; kaip neužkrėst namiškių, kurie neserga; kas močiutei į ligoninę nuveš telefono kroviklį ir akinius, jei mes visi sergame izoliacijoje.

O vietoje to, kad tiesiog džiugiai sau sveiktum lovytėje (kaip po kokio peršalimo), tu nuolat pergyveni dėl klastingo viruso, kas bus tau ir tavo artimiesiems bei visiems, su kuriais turėjai kontaktą.

Koronavirusas yra toks tikras, koks tik gali būti. Medikai sako, kad antroji banga bus labai ilga. Nebūkit kaip mes, atidėkit šventes“, – socialiniuose tinkluose rašė ji.

Naujausi straipsniai