Aktorės Demi Moore namų baseine rastas paskendęs jaunuolis

Aktorė Demi Moore / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio rytą aktorės Demi Moore (52 m.) namų Beverli Hilse baseine buvo rastas nuskendusio 21-erių vaikino, vardu Edenilsonas Stevenas Valle, kūnas.

Jaunuolio mirtis nėra laikoma smurtine. Policija mano, kad naktį vaikinas paslydo ir įkrito į baseiną. Nuskendęs vaikinas buvo vienas iš penkių draugų, kurie dalyvavo Demi Moore namuose surengtame nedideliame susibūrime. Jos pačios tuo metu namie nebuvo.

„Esu absoliučiame šoke, – sakė aktorė netrukus paviešintame pareiškime spaudai. – Buvau išvykusi susitikti su savo dukromis atšvęsti gimtadienio, kai išgirdau šią siaubingą naujieną. Vaiko praradimas yra neįsivaizduojamai baisi tragedija ir mano širdis yra su to jauno vaikino šeima ir draugais. Prašau, kad gerbtumėte visų jo artimųjų privatumą šiuo jautriu metu.“

Vienas aktorės kaimynas portalui TMZ sakė, kad trys jos ir Bruce'o Williso dukros pastaruoju metu buvo apsistojusios pas mamą ir „kiekvieną dieną ir naktį rengdavo vakarėlius“. Tačiau policijos duomenimis, nė vienos iš Demi Moore dukterų namuose, kai įvyko nelaimė, taip pat nebuvo.

Skaitykite daugiau