Aktorės Daivos Rudokaitės gražuolė dukra Akvilė seka mamos pėdomis – pasirodys seriale

Akvilė Žirgulytė / L.Pečkauskienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Teatro ir televizijos aktorių Daivos Rudokaitės ir Rido Žirgulio dukra seka tėvų pėdomis ir svajoja apie aktorystę. Kūrybos ir pramogų industrijos mokslus kremtanti Akvilė Žirgulytė ne tik dirba modeliu, bet ir neslepia džiaugsmo gavusi progą vaidinti. Jauna mergina tapo serialo „Rezidentai“ žvaigžde ir išbandė jėgas filmavimo aikštelėje.

Nors gražuolė 20-metė turi visus duomenis tapti mados pasaulio žvaigžde, ji neslepia: vaidinti jai labai patinka. Iki šiol Akvilė yra sukūrusi kelis nedidelius antraplanius vaidmenis televizijos serialuose „Be namų negerai“ ir „Tobula kopija 2“.

„Tai jau trečiasis mano pabandymas televizijoje. Ir drąsiai galiu teigti – man tai patinka. Esu svajojusi apie aktorystę, tačiau pasirinkau studijuoti kūrybos ir pramogų industrijas Socialinių mokslų kolegijoje.

Man patinka dirbti, bendrauti su žmonėmis, kurti. Paskaitos, kuriose mes kuriame ir vaidiname – mano mėgstamiausios“, – pasakoja TV3 seriale „Rezidentai iš ligoninės į vakarėlį pabėgusią pacientę suvaidinusi Akvilė.

Akvilė Žirgulytė / „Rezidentai“ nuotr.

A.Žirgulytė prisipažįsta, kad jai ypač patinka žiūrėti spektaklius ir serialus, kuriuose vaidina jos mama, aktorė D.Rudokaitė. Mergina, juokiasi, kad nors mama kartais klausia jos nuomonės ir prašo patarti, pati savo patarimų dukrai nebruka.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neištikimos moters vaidmenį gavusi Monika Vaičiulytė: „Tikiuosi, ištekėjus neteks ieškoti meilužio“

„Man mama jokių patarimų neduoda, kas liečią vaidybą. Ji sako, kad viską turiu pajausti širdimi, klausyti, ką sako režisierius ir tuomet žinosiu ką daryti. Mes abi suprantame, jog kiekvienas žmogus savo personažą gali suvokti ir pateikti skirtingai, todėl stengiausi tiesiog pajausti jį ir pateikti kuo paprasčiau ir natūraliau“, – savo naujausia patirtimi filmavimo aikštelėje dalinosi mergina.

Akvilė Žirgulytė / „Rezidentai“ nuotr.

A.Žirgulytė sako, kad vaikystėje daug laiko praleido teatre, kur dirbo tėvai, todėl galima sakyti, ten ir užaugo. Mergina įsitikinusi, kad galimybė matyti spektaklius ir stebėti aktorius ją daug ko išmokė. Šiuo metu Akvilė ne tik studijuoja, bet ir dirba modeliu Lietuvoje, Paryžiuje ir kituose pasaulio kraštuose.

„Tenka važinėti po pasaulį, dalyvauti fotosesijose, todėl būti prieš kamerą man nėra naujiena – aš su ja susidraugavusi, nesivaržau ir jaučiuosi visiškai atsipalaidavusi. Tikriausiai todėl ir filmuodamasi nejaučiu didelio streso. Giliai širdyje tikiu, kad ateityje turėsiu galimybę suvaidinti didelį vaidmenį ir pasitikrinti ką galiu ir sugebu“, – sakė apie aktorystę svajojanti A.Žirgulytė.

Akvilė Žirgulytė seriale „Rezidentai“ (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau