Aktorės Daivos Rudokaitės dukra modelis Akvilė Žirgulytė – apie ritualą, nuteikiantį stipriai dienai

Akvilė Žirgulytė ir Daiva Rudokaitė / tomasfoto.lt ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorės Daivos Rudokaitės gražuolė dukra Akvilė Žirgulytė dar dirbdama užsienyje modeliu puikiai suprato, kokia svarbi moterims yra išvaizda. Visgi šiandien mamos keliu pasukusi ir pati aktore tapusi mergina pripažįsta, kad tikrasis moters grožis slypi kur kas giliau ir Motinos dienos proga visoms dailiosios lyties atstovėms siunčia svarbią žinutę.

Tamsių šokoladinių plaukų ir dailių bruožų savininkė, aktorė ir modelis Akvilė Žirgulytė neslepia daug dėmesio skirianti savo išvaizdai. Ji taip pat nebijo ir pokyčių: neseniai vėl grįžo prie pamiltos šukuosenos ir pasipuošė kirpčiukais. Akvilė pasakoja, jog pati laikosi vieno grožio ritualo, kurį deja, bet ne visuomet pavyksta pilnai įgyvendinti.

„Aš labai mėgstu dažytis ir man smagiausias rytas būna tuomet, kai galiu jį turėti neskubėdama: ramiai išgerti puodelį kavos su desertu ir turėti laiko pasidažyti niekur neskubant. Tai yra mano ritualas, nuteikiantis stipriai dienai“, – Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“ pasakoja Akvilė.

Akvilė Žirgulytė / tomasfoto.lt nuotr.

Visgi, nors mergina ir gali pasidžiaugti puikiais genais, ji pasakoja suprantanti, kad tikrasis moters grožis slypi kur kas giliau. Dirbdama mados ir pramogų pasaulyje, Akvilė tvirtina, kad akį traukianti išvaizda – tik viršelis, o moteriškasis žavesys gimsta iš viduje slypinčių emocijų ir troškimų.

„Gražiausia moteris yra tada, kai ji yra laiminga ir kai ji savo gyvenime turi kažką, kas jai teikia didžiulį džiaugsmą. Tuomet ji švyti ir tas grožis iš vidaus persiduoda į išorę. Gražiausias dalykas moters išvaizdoje yra jos laimė ir pilnatvė“, – drąsiai teigia mergina.

Akvilė pripažįsta, kad kartais, pritrūkus vidinės drąsos ar pasitikėjimo savimi, tai padeda išspręsti vienas jos mylimas drabužis, kurį kiekviena moteris turi savo spintoje.

„Su kuo aš visuomet jaučiuosi savimi pasitikinti, tai yra švarkas. Jis griežtas ir tuo pačiu klasikinis, todėl suteikia daug pasitikėjimo. Kuomet jaučiuosi silpna ir man reikia pasitikėjimo savimi, užsidedu švarką ir iš karto imu galvoti, kad užkariausiu pasaulį“, – sako ji.

Daiva Rudokaitė ir Akvilė Žirgulytė / Redos Mickevičiūtės/žurnalas „Laima“ nuotr.

Šiais ir kitais stiliaus bei grožio patarimais Akvilė dalinsis sekmadienį rodysiančioje Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“. Šį kartą pagrindinė laidos herojė – mentalisto Nicholo Kin mylimoji Raimonda, pasiryžusi išvaizdos pokyčiams.

Kaip Raimondos išvaizdos pokyčius priims jos vyras mentalistas Nicholas Kin bei jų sūnelis ir kokiomis stiliaus paslaptimis pasidalins aktorė Akvilė Žirgulytė – jau šį sekmadienį, 15:30 val. Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“.

Skaitykite daugiau