Aktorės Aistės Diržiūtės širdį užkariavo ispanų režisierius Germán: „Slėpti būtų juokingiau nei pripažinti, kas ir taip akivaizdu“

Aistė Diržiūtė ir Germánas De La Fuente
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-04 12:21
Aktorė Aistė Diržiūtė džiaugiasi naujai užgimusiais jausmais. Kultinės juostos pratęsime „Vyrai juodais drabužiais. Pasaulinė grėsmė“ neseniai nusifilmavusios aktorės širdį užkariavo režisierius, fotografas iš Ispanijos Germán De La Fuente.

„Nesu linkusi daug kalbėti apie asmeninį gyvenimą, bet slėpti turbūt būtų juokingiau nei pripažinti, kas ir taip akivaizdu“, – Žmonės.lt sakė aktorė.

Germán ir Aistė susipažino Londone, mieste, kuriame jau kurį laiką apsistojusi Aistė. Germán Londone negyvena – pora šiltus santykius puoselėja per atstumą. Žinoma moteris atskleidė, kad su Germán ji kartu jau pusę metų. 

Pora neseniai įsiamžino ir romantiškoje fotosesijoje. Keliomis fotosesijos nuotraukomis Aistė sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt.

Aistė Diržiūtė ir  Germánas De La Fuente / Agnės Bekeraitytės nuotr.
Aistė Diržiūtė ir Germánas De La Fuente / Agnės Bekeraitytės nuotr.

„Prieš kelias dienas fotografė Agnė Bekeraitytė išėjo pasivaikščioti kartu su mumis trumpo vizito Londone metu. Ji kuria projektą, kurio metu išeina pasivaikščioti su jai įdomiais žmonėmis, norėdama ištrūkti iš komercinių projektų, pasivaikšto, pakalba ir nufotografuoja su juosta“, – pasakojo Aistė.

Aistė Diržiūtė ir  Germánas De La Fuente
Aistė Diržiūtė ir Germánas De La Fuente

A. Diržiūtė neseniai nusifilmavo kultinėje Holivudo juostoje „Vyrai juodais drabužiais. Pasaulinė grėsmė“, kurio premjera įvyko birželį.

Mergina žurnalui „Žmonės“ pasakojo, kad jau pirmą filmavimų dieną susipažino su pagrindinėmis juostos žvaigždėmis Chrisu Hemsworthu ir Liamu Neesonu. Lietuvę maloniai nustebino garsenybių paprastumas, draugiškumas ir rūpestingumas. Kitaip ir neapibūdinsi akimirkų, kai „Oskaro“ nominantas Neesonas kiekvienos pertraukėlės metu suskubdavo pasirūpinti, kad jo jaunoji kolegė jaustųsi užtikrintai.

„Liamas buvo mano globėjas. Jis pamatė, kad man tai yra neįprasta vaidyba, kad aš iš kitokių filmų atėjau. Tad atsargiai pradėjo per pertraukėles klausinėti, iš kur esu, koks mano kelias. Kai pasakiau, kad viską palikau ir išvažiavau ieškoti laimės, pasveikino: „Sveika atvykusi į klubą, mes visi esame tokie ieškotojai.“ Tai buvo nuostabi patirtis – Liamas beprotiškai palaiko.

Po kiekvieno dublio jis prieidavo pasakyti, kad gerai suvaidinau. Jei filmuodavome sceną, kurioje matydavausi tik aš su partneriu, nugara į kamerą nusisukęs Liamas iškeldavo nykštį arba pamirksėdavo, nusišypsodavo ir taip parodydavo, jog viskas sekasi puikiai, – šiltų žodžių negaili aktorė. – Chrisas taip pat labai įkvepia – visus pavojingus triukus pirmuosiuose dubliuose atlikdavo pats, o per pertraukas vis juokaudavo su komanda. Paskutinėje pamainoje kartu valgėme ir dalijomės muzika per „Spotify“ – jis rekomendavo australų muzikos, tokios kaip „The Teskey Brothers“.“

Nauja patirtis, naujos pažintys įkvėpė Aistę toliau siekti savo svajonės. O jau buvo pasiekusi ribą, kai ėmė abejoti dėl pasirinkimo. Šimtai atrankų ir tiek pat neigiamų atsakymų galėtų bet ką nuvaryti į neviltį. „Aišku, tokie dalykai neturėtų lemti savęs vertinimo, bet jie padeda iš naujo pajusti įkvėpimą, tarsi patvirtina tavo pasirinkimą, – kalba Aistė ir skuba pridurti: – Vis dėlto filmuojantis mano nepasitikėjimas savimi taip sustiprėjo, kad kiekvieną vakarą panikuodavau, jog man nepaskambins dėl kitos pamainos. Pasiekdavau aukščiausią streso lygį – negalėdavau nieko daryti, kol negaudavau kitos dienos plano. Maniau, kad viską darau blogai.“

Aistė karčiai šypsosi – savo pasiekimais ji išties nemoka ilgai džiaugtis. Todėl net pasibaigus „Men in Black: International“ filmavimams niekam nesigyrė savo darbu – baiminosi, kad režisierius jos sceną gali tiesiog išmesti. Viešai pasidžiaugti vaikystės svajonių išsipildymu ji išdrįso tik tuomet, kai išvydo save oficialiame filmo anonse: „Tuomet visiškai ištirpau iš laimės.“

Naujausi straipsniai