Aktorei Tomai Vaškevičiūtei „Mados infekcijos“ meistrai sukūrė pavasarišką makiažą

Toma Vaškevičiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-21 18:11
Antrus metus iš eilės festivalio „Mados infekcija“ komanda pristato naujausias makiažo tendencijas ir pavasariui skirtą makiažą. Šeštadienio popietę prekybos centre „Panorama“ drauge su „Avon“ meistrais aktorei tomai Vaškevičiūtei buvo sukurtas specialus makiažas.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Renginyje taip pat buvo galima sužinoti ir išbandyti naujausias mados tendencijas atspindinčias makiažo subtilybes.

T.Vaškevičiūtei atliktas makiažas turėtų patikti moterims, kurios nemėgsta daug dažytis, vertina saiką ir spindinčią odą, tačiau nori šiek tiek padailinti veido bruožus. Pasak vizažo meistrų, svarbiausia išryškinti akis. Tam puikiai tiks juodas blakstienų tušas ir pasteliniai, šaltesnių spalvų akių šešėliai. Mėgstančioms dažytis lūpas profesionalai siūlo rinktis skoningus rausvus matinius lūpų dažus.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Šiandien Tomai kūriau švelnų dūminį makiažą naudodama pastelinę šešėlių paletę. Panaudojau ir šaltesnių, slyvinių atspalvių šešėlių, kurie puikiai aktorei tiko, be to, juos naudoti – šio pavasario tendencija. Antakius pabrėžiau labai švelniai ir natūraliai, be jokių specialių efektų. Daug dėmesio skyriau odai, kad būtų natūralus skruostų rausvumas, tad naudojau specialias priemones, odą priverčiančias spindėti. Naudotas lūpdažis – natūralus, persikinio atspalvio, kad derėtų prie skruostų ir kad moteris atrodytų gaiviai”, – apie sukurtą specialų šio pavasario makiažą pasakojo festivalio užkulisių meistrų komandos atstovė Tania Kaminskienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vizažistė pabrėžė, kad  šį pavasarį moterims daug dėmesio reikėtų skirti odai – ji turėtų būtų sveika, o ne apkrauta makiažo sluoksniu. Norinčioms ryškumo rekomenduojama naudoti matinius raudonos spalvos lūpų dažus. „Pasidažykite taip, kad jaustumėtės gerai, o svarbiausia – nepersistengti”, –šypsosi T.Kaminskienė.

Tarptautinis festivalis „Mados infekcija“ savo gerbėjų Šiuolaikinio meno centre Vilniuje šį pavasarį laukia dvi dienas – kovo 27-28 dienomis. Per dvi jau septynioliktojo festivalio dienas iš viso bus parodyta 16 kolekcijų, o kartu su lietuviais savo kūrybą pristatys ir dizaineriai iš Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Latvijos ir Rusijos. 

TAIP PAT SAKITYKITE: Būrys jaunų merginų ir vaikinų dalyvavo „Mados infekcijos“ modelių atrankoje „Infekcijos kastingas

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai