Aktorei Shannen Doherty atsinaujino vėžys: diagnozuota ketvirtoji stadija

Shannen Doherty/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-04 16:36
Aktorei Shannen Doherty diagnozuotas ketvirtosios stadijos vėžys. Prieš penkerius metus Shannen gydėsi krūties vėžį, po kurio laiko ji pranešė, kad gyja, filmavosi televizijos seriale. Vasario 4 dieną Sh. Doherty prisipažino, kad siaubinga liga sugrįžo.

Ketvirtosios stadijos krūties vėžio diagnozę aktorė slėpė beveik metus. Laidoje „Good Morning America“ serialo „Beverli Hilsas, 90210“ žvaigždė sakė: „Jei nepasidalysiu šia žinia dabar, viskas paaiškės po savaitės ar dviejų. Taigi, mano liga sugrįžo. Tai karti tiesos piliulė, kurią nelengva nuryti. Būna dienų, kai klausiu: kodėl tai nutiko man? Tada sau atsakau: o kodėl gi ne aš? Juk niekas iš mūsų šios ligos nenusipelnė.

Shannen Doherty / Vida Press nuotr.
Shannen Doherty / Vida Press nuotr.

Sh. Doherty laidoje pasakojo, kad sunkiausia jai žinią pranešti buvo mamai Rosai ir vyrui Kurtui Iswarienko. Su ašaromis akyse Doherty prisipažino: „Esu suakmenėjusi, net neįsivaizduojate, kaip aš bijau. Mano mama be galo stipri moteris, kaip ir mano vyras. Bet jaudinuosi dėl jų.“

Shannen teigė, kad apie savo sveikatą ji pasisakė, nes vėžio diagnozė paaiškės teismo dokumentuose, ieškinyje, kurį ji pateikia būsto draudimo bendrovei „State Farm“. Aktorė bendrovę kaltina nekompensavus žalos, padarytos jos namams per Kalifornijoje vykusius gaisrus.

Primename, kad 2017-ųjų birželį Shannen džiaugėsi po chemoterapijos atgavusi jėgas. Daugiau nei dvejus metus ji kovojo su krūties vėžiu. Diagnozė buvo vėlyva – Shannen sakė, kad per vadybininko aplaidumą praleido planinį vizitą pas gydytoją, o kai viskas išaiškėjo, vėžys jau buvo palietęs limfmazgius. Teko pašalinti vieną krūtį, prireikė chemoterapijos ir radioterapijos seansų, bet 2017 metų balandį liga atsitraukė, Shannen po truputį grįžo į filmavimo aikštelę.

Naujausi straipsniai