Aktorė Gelminė Glemžaitė neslepia – vaikystėje jaudinosi dėl savo neįprasto vardo

Aktorė Gelminė Glemžaitė. / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-13 11:17
Verbų sekmadienį laida „Pasaulis pagal moteris“ kviečia pradėti kartu su jauna, žavia aktore Gelminė Glemžaite, gavusia „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią antraplanį vaidmenį. Laidos viešnia atvirauja apie profesinio kelio pradžią, dideles svajones vaidinti Holivude bei naujausią filmą, kuris jai asmeniškai be galo artimas.

Kelias į sceną

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklausta, ar visuomet žinojo, kad bus aktorė, Gelminė nusijuokia, kad nuo pat mažens buvo labai drovi ir tuomet apie jokias aktorystes nė negalvojo. Ji jaudindavosi ir dėl savo neįprasto vardo, kuris tuomet keldavo keblumų, ir dėl aplinkinių dėmesio, tačiau ėmusi lankyti teatro būrelius pamažu keitėsi ir būdama vienuoliktoje klasėje suprato, kad jos kelias – aktorystė.

Tapti žinoma aktore Lietuvoje nėra lengva – rinka yra maža, o aktorių paruošiama daug, tad natūralu, kad visiems jiems darbo tiesiog negali užtekti. „Gaunasi natūrali atranka, aišku, svarbus sėkmės faktorius, talentas, tačiau ne mažiau svarbus ir darbas su savimi“, – kalba G. Glemžaitė, tinkamu metu ir vietoje dariusi tinkamus sprendimus aktorė. Ji neabejoja – jei esi tikrai geras ir talentingas aktorius – atrasi savo vietą ir šiame perpildytame teatro bei kino pasaulyje.

Gelminė Glemžaitė ir Andrius Blaževičius / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
Gelminė Glemžaitė ir Andrius Blaževičius / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.

„Sidabrinės gervės“ vilionės

Gauti „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą kiekvienam aktoriui yra garbė, juk tai tarsi patvirtinimas, kad einama tinkamu keliu, kad jis yra vertinamas. Tačiau laidos viešnia neslėps, kad repetavo „veidą“, kurį darytų negavusi apdovanojimo.

„Nevaidinsiu, kad man apdovanojimai nesvarbūs. Tai labai svarbu, buvau labai laiminga ir gavusi apdovanojimą be galo džiaugiausi“, – atvirauja aktorė, kuriai neprireikė „negauto apdovanojimo veido“.

Gavusi „Sidabrinę gervę“ Gelminė ant laurų neužmigo: naujasis filmas „Išgyventi vasarą“, kurį „Kino pavasario“ gerbėjai jau turėjo progą pamatyti, kalba apie jai labai artimus ir jautrius dalykus. Dėl šio filmo aktorė per kelias savaites turėjo priaugti kuo daugiau svorio, panaikinti atostogų Balyje metu gautą egzotišką įdegį, o filmavimo metu „pasipuošti“ netikru, bet labai įtikinamu herpes šašu.

Drąsa atrodyti negražiai, auka dėl vaidmens ir šimtaprocentinis atsidavimas darbui – tai šios laidos viešniai, siekiant sėkmės ir pripažinimo, yra įprasti ir savaime suprantami dalykai.

Verbos – ne tik namams puošti, bet ir apsaugoti

Laidos rubrikoje „Floristinis desertas“ vedėja K. Rimienė nudžiugins tuos, kurie namus nori papuošti velykiniu vainiku ar verba. Daugelis tiki, kad bažnyčioje pašventintos verbos saugos namus nuo blogio ištisus metus, tad šįkart žiūrovai turės progą ne tik apsaugoti namus nuo pikto, bet ir juos pavasariškai padabinti. Laidos vedėjos rankose iš gamtos bei dekoratyvinių elementų gims mažas Šv. Velykų stebuklas – vainikas.

Temos:

Naujiena TV3

Naujausi straipsniai