Aktorė Zooey Deschanel oficialiai išsiskyrė su kino prodiuseriu Jacobu Pecheniku

Zooey Deschanel ir Jacobas Pechenikas/ „Vida press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-29 20:02
Aktorė Zooey Deschanel ir kino prodiuseris Jacobas Pechenikas pasuko skirtingais keliais. Pora oficialiai nebėra susituokę, praneša „People“.

Naujieną, jog Zooey ir Jacobas nutraukė santykius pora paskelbė prieš devynis mėnesius, kaip skelbia minėtas šaltinis, skyrybų dokumentus Los Andželo teismui buvę sutuoktiniai pateikė birželio 1-ąją. 

Z. Deschanel ir J. Pechenikas susituokė prieš penkerius metus ir susilaukė dviejų vaikų: netrukus penkerių sulauksiančios Elsie ir trejų metų sūnaus Charlie. Pasak „People“, poros skyrybų dokumentuose skelbiama, jog jie abu dalysis vaikų globa. Dokumentuose taip pat skelbiama ir skyrybų priežastis – „nesuderinami charakterių skirtumai“.

 

Zooey Deschanel ir Jacobas Pechenikas/ „Vida press“ nuotr.
Zooey Deschanel ir Jacobas Pechenikas/ „Vida press“ nuotr.

Zooey ir Jacobas susipažino filmavimo aikštelėje. 2015-ųjų sausį pora paskelbė apie sužadėtuves, o tų pačių metų birželį – slapta susituokė. 

Apie skyrybas pora oficialiai paskelbė praeitų metų rugsėjį. „Po labai ilgų diskusijų mes nusprendėme, kad esame geresni draugai, verslo partneriai ir tėvai, negu gyvenimo partneriai. Mes liekame įsipareigoję verslui ir savo vaikų gerovei“, – buvo skelbiama oficialiai poros išplatintame pranešime. 

Komiško televizijos serialo „Naujokė“ („New Girl“) žvaigždė Z. Deschanel anksčiau buvo ištekėjusi už grupės „Death Cab For Cutie“ lyderio Beno Gibbardo. Pirmoji jos santuoka iširo 2011 metais.

 

Temos:
Aktualu Skyrybos

Naujausi straipsniai