Aktorė Zoey Deutch pelnė vaidmenį, kuris įprastai tenka tik vyrams

Zoey Deutch
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-13 10:53
Aktorė Zoey Deutch priklauso jauniesiems aktoriams, kuriems trūksta vos vieno vaidmens pademonstruoti savo talentą, kad taptų tikra Holivudo žvaigžde.

Pirmąkart atkreipusi kino žiūrovų ir kritikų dėmesį režisieriaus Richard Linklater testosteronu perpildytoje dramoje „Visi ko nors nori“, kurioje įnešė taip trūkstamo moteriško žavumo, pernai „Sundance“ festivalyje Z. Deutch pelnė „Teen Choice“ apdovanojimą kaip geriausia aktorė už vaidmenį filme „Prieš man mirštant“.

Dabar režisieriaus Max Winkler komedijoje „Suaugusiųjų žaidimai“ (orig. „Flower“), Z. Deutch turi puikų šansą pilnai atskleisti savo aktorinį talentą – vaidindama maištaujančią paauglę Eriką, kuriai sučiupti vaikų tvirkintoją ir išgelbėti savo tėvą iš kalėjimo yra tik dalis brendimo, aktorė demonstruoja beribę energiją ir neeilinį humorą.

Zoey Deutch personažas neabejotinai pasižymi jaunatvišku naivumu, tačiau jos išorinis grožis ir linksmumas slepia labai tamsią sielą, retai tenkančią moterų vaidmenims. Filme Erika ryžtingai, tačiau netradiciniu būdu renka lėšas, kad padėtų už kazino apiplėšimą kalėjime atsidūrusiam tėvui ištrūkti į laisvę. Padedama mokyklos draugų, mergina atlieka seksualinius veiksmus vyresniems vyrams, vėliau juos šantažuodama dėl grynųjų pinigų.

Nusitaikiusi į naują tikslą – priekabiavimu kaltinamą vidurinės mokyklos mokytoją Vilą (akt. Adam Scott), net neįtardama slypinčio pavojaus Erika kartu su draugais pradeda „slaptą operaciją“.

Juodojo humoro komedija „Suaugusiųjų žaidimai“ pirmiausia išsiskiria atskiro apdovanojimo vertais dialogais, pavyzdžiui, Erikos mintimi, kad „narkomanai privalo būti liesi“. Šis filmas palaipsniui atskleidžia sudėtingą Erikos personažą, kuris yra ir pažeidžiamas, ir negailestingas, tuo pačiu metu keičia visuomenės požiūrį į merginų ir bendrai, jaunosios kartos atsipalaidavimą bei amoralumą.

Aktorė Zoey Deutch ir komedija „Suaugusiųjų žaidimai“ kinuose nuo balandžio 27 d.

Filmo anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai