Aktorė Zoë Kravitz pasidalijo dar nematytomis vestuvinės pasakos akimirkomis

Zoë Kravitz ir Karlas Glusmanas/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-03 19:42
Amerikiečių aktorė Zoë Kravitz (31) birželio 29-ąją ištekėjo už mylimojo, taip pat aktoriaus Karlo Glusmano. Tai buvo jau antrosios poros vestuvės. Kiek anksčiau, Zoë ir Karlas susituokė slapta, be svečių.

Šventė vyko Zoë tėčio, Lenny Kravitzo, namuose Paryžiuje. Vieta išties ypatinga – tai XVIII amžių menantis trijų aukštų namas, apsuptas išpuoselėto sodo. Pirmosiomis 2020-ųjų dienomis Zoë socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo dar nematytomis nuotraukomis iš pasaką priminusių vestuvių.

View this post on Instagram

June 29th, 2019.

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Svarbią dieną aktorė vilkėjo specialiai jai kurtą amerikiečių dizainerio Alexanderio Wango kūrinį. Anot užsienio spaudos, Zoë Kravitz ne vienerius metus bičiuliavosi su dizaineriu, tad atėjus vestuvių dienai, nė negalvojo vilkėti kurio nors kito kūrėjo darbo.

View this post on Instagram

6.29.19

A post shared by Andrew Mukamal (@ajmukamal) on

Bičiulės vestuvių nepraleido aktorės Reese Witherspoon ir Nicole Kidman, modelis Cara Delevingne.

Zoë ir Karlas susipažino 2016-aisiais. Ilgai netrukę jie apsigyveno kartu. Kaip „Rolling Stone“ leidiniui yra sakiusi pati Zoë, su Karlu ji galinti būti tikrąja savimi.

Karlas mylimai moteriai pasipiršo 2018 metų vasarį, jų namų svetainėje. „Tuo metu buvau su pižama,“ – pasakodama apie sužadėtuves juokėsi Zoë.

View this post on Instagram

June 29th, 2019.

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Naujausi straipsniai