Aktorė Yael Stone vaidindama pirmą sekso sceną ekrane pati dar buvo nekalta

Yael Stone / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-21 12:35
Aktorė Yael Stone nė nenutuokė, ką darė, kai filmavosi savo pirmojoje sekso scenoje 2001 metų televizijos dramoje „The Farm“, nes tikrame gyvenime vis dar buvo nekalta.


„Orange Is the New Black“ žvaigždė buvo dar paauglė, kai filmavosi „karštoje“ meilės scenoje tam miniserialui, kuriame jos veikėja suartėja su vyresniu vyru, ir ji pripažįsta, kad tada jai prireikė daug vaizduotės.

Savo pirmojoje sekso scenoje filmavausi anksčiau negu mylėjausi realybėje.

Per atvirą pokalbį su „The Huffington Post“ ji papasakojo: „Niekada to nesakiau, bet savo pirmojoje sekso scenoje filmavausi anksčiau negu mylėjausi realybėje. Dažnai mes kuriame vaidmenis, ir reikia patirties, kokios neturime, bet turime tai įsivaizduoti. Man,  jaunai 15-metei,  teko tai daryti“.

1985 metais gimusi Yael Stone vėliau ėmė patogiau jaustis nusirenginėdama ekrane ir tvirtina, kad be problemų filmavosi sekso scenose dramai „Orange Is the New Black“.

Aktorė, kuri vaidina kalinę Lorną Morelo, sako: „Sekso scenos yra ir apie malonumą, ir turime jas vertinti taip. Jei tai parašyta didžių žmonių, – tie žmonės, kurie rašo šį serialą, yra tikrai sumanūs – mes galime jais pasitikėti, aš tikrai jaučiu, kad tos scenos yra tikrai būtinos. Juk tai yra didelė gyvenimo kalėjime dalis. Taip pat didelė mūsų, žmonių, gyvenimo dalis“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai