Aktorė Violeta Mičiulienė laikėsi kiaušinių dietos

Vioneta Mičiulienė ir Audronė Usonienė / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-13 14:03
Pavasaris atėjo – dietos prasidėjo! Laidoje „Negaliu tylėti“ savo dietomis ir paslaptimis, kaip sulieknėti, pasidalins žymios moterys, o kultūrizmo ir fitneso treneris rodys pratimus, kurie padės padailinti kūno linijas.

„Iš ryto trys kiaušiniai, per pietus trys kiaušiniai, vakare trys kiaušiniai“, - savo dietą atskleidė linksmoji renginių vedėja aktorė Violeta Mičiulienė.

Tvyro nuomonė, jog norint suplonėti, reikia turėti geležinę valią. O 30-ties kilogramų atsikračiusi gydytoja Alma Mieliauskienė tikino, jog jos visiškai nereikia.

„Tiesiog reikia malonumo ir supratimo, kas yra tavo svoris“, – dėstė knygos apie dietas autorė.

Gydytoja, akušerė, ginekologė Audronė Usonienė sakė, kad svoris yra įgimtas dalykas ir yra žmonių, kurie norėdami būti liekni turi visą gyvenimą save varžyti.

„Žinoma, galbūt būtų gražiau, jeigu aš būčiau plonesnė, bet man tekėti nebereikia, kitaip tariant - mano neršimo laikas jau praėjo“, – šypsojosi garsi gydytoja.

Pasibeldus pavasariui, vis daugiau žmonių ėmė varstyti ir sporto klubų duris. Pratimus, kurie gali padailinti moteriškas kūno linijas, tiesiai laidos studijoje pademonstravo kultūrizmo ir fitneso treneris Andrius Pauliukevičius.

Ar iš tikrųjų valgant kugelį ir cepelinus galima atsikratyti antsvorio, sužinosite jau šį trečiadienį 18 val. 55 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai