Aktorė Valda Bičkutė švenčia 38-ąjį gimtadienį: „Šis mano gyvenimo etapas – nuostabus“

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinoma teatro, televizijos ir kino aktorė Valda Bičkutė spalio 25-ąją švenčia savo 38-ąjį gimtadienį. Pastarieji metai Valdai buvo ypatingi, kupini meilės. Rugsėjo mėnesį ji, kartu su mylimuoju, poetu Mindaugu Valiuku atšventė vestuves. „Norėčiau, kad viskas ir toliau taip švytėtų, spindėtų ir augtų“, – šypsojosi ji.

V. Bičkutė prisipažįsta, pastaruosius metus per gimtadienį jai tekdavo vaidinti spektakliuose, tačiau šiemet – išimtis, spektaklio ji neturi, o dieną žada praleisti ramiai, kaip sako ji pati – planuose „malonūs užsiėmimai“.

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos / Pauliaus Peleckio nuotr./Žmonės.lt

„Per savo gimtadienį dažniausiai turėdavau spektaklį, bet tai man šventės negadindavo. Tą dieną labai džiaugsmingai eidavau į sceną ir dažniausiai po spektaklio dar pasilikdavome teatre, atšvęsti. Šiandien spektaklio nėra, todėl nusimato rami šventinė programa. Su vyru žadame pagaliau nueiti į MO muziejų, prisigalvojome įvairių įdomių veiklų, o vakare su pačiais artimiausiais draugais į miestą eisime šventinės vakarienės“, – pasakojo ji.

Šie metai Valdai buvo kupini gėrio, grožio ir meilės.

„Visa mūsų poros istorija pradėjo kurtis nuo praeito gimtadienio. Viskas gan greitai išsivystė. Šie metai buvo poros, santuokos sukūrimas. Žinoma, kartu vyko ir naujos premjeros teatre, daugybė spektaklių“, – džiaugėsi aktorė.

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos / Pauliaus Peleckio nuotr./Žmonės.lt

Gimtadienio dieną V. Bičkutė planavo kartu su sutuoktiniu Mindaugu, todėl kol kas staigmenų iš mylimojo dar nesulaukė.

„Siurprizai, jei jie bus – nusimato vėliau“, – juokėsi moteris.

Valda prisipažįsta – šiemet ji pajuto gyvenimo pilnatvę.

„Šįryt, kai pramerkiau akis pagalvojau: „38-eri, Dieve, kokia jaunystė!“. Širdy gera, ramu, džiaugsminga. Linkėčiau, kad viskas ir toliau taip augtų. Visas tas gerumas vystytųsi ir darbuose, namuose, premjerose. Esu begalo dėkinga už gyvenimą, nuostabius darbus, nuostabius kolegas, puikų vyrą. Šiuo metu išgyvenu nuostabų etapą. Sau linkiu, kad viskas ir toliau taip švytėtų, spindėtų ir augtų. Ir kad pati jausčiausi gerai, galėčiau ta laime dalytis su aplinkiniais ir per darbus, ir per santykius – per viską“, – kalbėjo V. Bičkutė.

Skaitykite daugiau