Aktorė Valda Bičkutė apie seserį Vaidą: „Aš svajoklė, ji man neleidžia atitrūkti nuo realybės“

Vaida ir Valda Bičkutės / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-02 12:25
„Esame geriausios seserys, o tai yra daugiau, nei geriausios draugės“, – šypsosi seserys Valda (35) ir Vaida (27) Bičkutės. Žinoma aktorė ir „Danske Bank“ atstovė ryšiams su visuomene – abi veiklios, abi skirtingos, tačiau kartu – neišskiriamos.

„Seserystė yra ypatingas dalykas. Tarp mūsų – aštuonerių metų skirtumas, todėl viena kitą atradome jau būdamos vyresnės, kai Vaida atvyko gyventi į Vilnių – tuomet mus pasivijo seserystė“, – Žmonės.lt pasakojo Valda.

Ji iki šiol atsimena laikus, kai būdama 17-ikos iš Telšių atvyko studijuoti į Vilnių. Vaidai tada tebuvo 9-eri.

„Tuo metu mūsų interesai dar labai skyrėsi, o paskui susilipdėme. Šiandien sesė man – ta būtybė, per kurią pažinau žmogišką meilę. Jaučiame labai stiprų ryšį, jis tiesiog tobulas“, – sakė Valda.

Jai pritardama Vaida šyptelėjo: „Kaip aš tada džiaugdavausi, kai sesė man parveždavo kokių nors šešėlių, į plaukus kokių puošmenų, drabužių...“

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Valda ir Vaida – skirtingos, abiejų skirtingos profesijos, skirtingi charakteriai, tačiau bendraudamos jos viena kitą papildo, pamoko, pataria. „Aš labiau panirusi į save, didesnė svajoklė. Sesė – labiau bendraujanti, komunikabilesnė – tai irgi atsispindi. Ji praktiškesnė, daugiau analizuoja, labiau pasveria, įvertina ar naudinga, ar verta. Taip nejučiomis ir mokome viena kitą: aš sesę tempiu į visokius mistinius pasaulius, o ji man neleidžia atitrūkti nuo realybės“, – sakė Valda.

Seserys sako turinčios ir bendrų judviejų ritualų. Jos abi mėgsta drauge leisti laisvalaikį, neretai kartu išeina pasivaikščioti, kartu mėgsta užsukti į kokią kavinukę papliurpti.

„Abi gyvename netoli Vingio parko, todėl – jei tik oras geras – dažnai ten kartu išlendame“, – pasakojo Vaida.

Tačiau didžiausi ritualai vyksta tuomet, kai jos susiruošia aplankyti Telšiuose gyvenančių tėvų. Tuomet, kaip pačios sako, iš suaugusių moterų jos virsta mažomis mergaitėmis, kurios prisigalvoja įvairiausių smagių dalykų.

„Turime tą vadinamąjį „vaikų kambarį“, kur apsistojame. Tuomet dūkstam, visaip juokaujam, namuose aidi juokas. Kartu ir maistą mėgstame gaminti, tiksliau – mėgsta Vaida, aš tik šalia būnu“, – juokėsi Valda.

„Ir – žurnalus paskaitome, ir visokiomis grožio procedūromis mėgstame kartu pasilepinti. Esame labai artimos. Kartais, būna, ir savaitę nesimatome, tačiau seseriškas ryšys brangesnis už bet kokias drauges“, – sakė Vaida.

TAIP PAT SKAITYKITE: Raudonu kilimu žengusios garsenybės prisijungė prie UNICEF misijos: aukojo patys ir ragino kitus

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai