Aktorė V.Bičkutė ir poetas M.Valiukas pakrikštijo dukrą ir patys tapo krikštatėviais

Valdos Bičkutės ir Mindaugo Valiuko dukters Marijos krikštynų akimirka/ Sigos Gailiuvienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorė Valda Bičkutė (39) ir poetas Mindaugas Valiukas (44) savaitgalį pakrikštijo beveik septynių mėnesių dukrytę Mariją. Ceremoniją pora surengė Valdos gimtinėje – Telšiuose, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Tiesa, šventė buvo dviguba – tą pačią dieną dukrelę Ugnę krikštijo aktorės sesuo Vaida su vyru Roku. Jiedu tapo Marijos krikštatėviais, o Valda ir Mindaugas – Ugnės. 

„Trūksta žodžių apibūdint šventės grožį – ši diena mums buvo labai svarbi. Džiaugiamės sutapimu, kad abi mergytės į šį pasaulį nutarė atkeliauti praktiškai vienu metu. Būtų nesusipratimas šia proga jas atskirti. Juolab, kad vieni kitų dukroms tapome krikšto tėvais“, – Žmonės.lt pasakojo Valda.

V.Bičkutės sesuo Vaida dukters susilaukė vos 25-iomis dienomis vėliau nei Valda. „Jos kartu atėjo į šį pasaulį, o mes jų ryšį bėgant metams stengsimės stiprinti“, – kalbėjo aktorė.

Šeima šventės ilgai neplanavo. „Vasaros pradžioje pradėjome galvoti, kad mergytes pakrikštyti reiktų spėti iki rudens. Nenorėjome didelės šventės – tai norėjosi paminėti tyliai, kukliai, ramiai ir, žinoma – nuostabiojoje mano tėviškėje“, – pasakojo ji.

Valdos Bičkutės ir Mindaugo Valiuko dukters Marijos krikštynų akimirka/ Sigos Gailiuvienės nuotr.

Valda atskleidė, kad krikštynos vyko simbolinėje vietoje, o šventėje dalyvavo tik patys artimiausi šeimos nariai.

„Ant vienos iš septynių kalvų Telšiuose yra maža bažnytėlė, ten dirba klebonas, kurį pažįstu nuo vaikystės. Prieš porą metų pas jį išlydėjome ir močiutę...Ta vieta ir žmonės yra mūsų šeimos istorijos liudininkai. Bažnyčios papėdėje – ežeras, šalia kavinukė, kurioje po apeigų pavalgėme pietus – daugiau tą dieną mums nieko ir nereikėjo“, – teigė V.Bičkutė.

Kalbėdama apie motinystę Valda prisipažino, kad tapus mama jos gyvenimas radikaliai nepasikeitė.

„Viskas, kas buvo – liko, tik prie to dar prisidėjo didžiulė nepažinta erdvė – būti mama, jausti ryšį su vaiku. Toje erdvėje yra visko: rūpesčio, nerimo, meilės, nuovargio, džiaugsmo, grožio. Prie viso to, kas aš buvau anksčiau – buvimas mama mane dar labiau praturto naujomis patirtimis“, – pasakojo V.Bičkutė. Tiesa, daugiau vaikų pora kol kas neplanuoja: „Marija dar mažytė... Ir manome, kad mums tiek ir užteks.“

Valdos Bičkutės fotosesija su dukra Marija (6 nuotr.)

Valda ir Mindaugas dukros susilaukė sausio pabaigoje. Mergaitė šį pasaulį išvydo sausio 26-ąją, Vilniaus gimdymo namuose.

Valda ir Mindaugas dukrai vardą išrinko iš anksto. Aktorė pasakojo, kad vardas Marija tebuvo vienintelis jų abiejų norimas variantas: tąkart, kai aptarinėjo vardų temą, abu vienu metu ištarė tą patį žodį – Marija. Toks neįprastas, intuityvus ir ypatingas sutapimas tarsi užtvirtino jų vidinę nuojautą.

Su Mindaugu Valiuku Valda pažįstami jau 20 metų. Jiedu susituokė 2018-ųjų rugsėjį Vilniaus katedroje. 

„Man buvo septyniolika, Mindaugui turbūt dvidešimt vieni, kai susipažinome. Jis jau tada buvo poetas. Paskui daug metų buvome tiesiog geri draugai. Pora ir negalėjome būti, nes Mindaugas buvo mano pirmosios meilės geriausias draugas. Tiesa, pirmos meilės baigėsi, o bičiulystė liko. Mindaugas tuo metu gyveno Klaipėdoje – nuvažiavusi į Klaipėdą visada jį susirasdavau, pakviesdavau kavos. Jis, atvažiavęs į Vilnių, irgi visada paskambindavo“, – apie pažintį su vyru žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi aktorė.

Aktorės Valdos Bičkutės ir poeto Mindaugo Valiuko vestuvių akimirkos (51 nuotr.)
+45
Skaitykite daugiau