Aktorė Uma Thurman dėl vaidmens sukūrė ir atvėrė nuosavą drabužinę

Uma Thurman filme „Tobuli aferistai“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-29 09:42
Uma Thurman yra „Oskarui“ nominuota aktorė ir prodiuserė, tačiau filmas „Tobuli aferistai“ (orig. „The Con Is On“) – nepriklausomo kino šmaikšti komedija apie porelę niūrių britų sukčių, kuriame U. Thurman pagrindiniuose vaidmenyse pasirodo kartu su kitu režisieriaus Kventino Tarantino numylėtiniu, aktoriumi Timu Rothu – 48-erių metų aktorei suteikė unikalų šansą atnaujinti pasiekimus savo ilgametėje karjeroje.

„Kad galėčiau turėti privalumo persirengiant aš paėmiau du didžiulius baltos putplasčio lentos gabalus ir su lipnia juosta suklijavau juos kartu, ir sukūriau nepermatomą ekraną aplink sofą, palikdama pakankamai vietos, kad atsistočiau.“ – teigė U. Thurman, prisimindama „pasidaryk pats“ pamokėlę, kuri privertė pasijausti tarsi pradedančiuoju asistentu.

„Tada aš paėmiau markerį ir nupiešiau langą, tarsi namuke ant ratų, su mažu žmogeliuku žiūrinčiu pro langą.“ – juokdamasi prisiminė aktorė. „Aš nupiešiau įėjimą ir keletą gėlių šalia. Gaila, kad nepadariau nuotraukos. Iš esmės, aš sukūriau privačią oazę iš dviejų šaldytuvų dėžių.“ – filmo pasaulinės premjeros metu stovėdama ant raudonojo kilimo atviravo aktorė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Be to visi mano personažo, užkietėjusios lošėjos Harietos kostiumai yra iš mano asmeninės kolekcijos.“ – teigė tarsi kostiumų dizainere tapusi U. Thurman.

Naujausiame savo filme, komedijoje „Tobuli aferistai“ pasakojančioje apie linksmus sukčius, kurie keliauja po pasaulį ieškodami savo kito didžiojo apiplėšimo, aktorė Uma Thurman atlieka pagrindinį Harietos vaidmenį. Kartu su aktoriumi Timu Rothu, U. Thurman sukuria prastai suplanuotą planą pavogti Alice Eve personažo vestuvinį žiedą, kad grąžintų skolą narkotikų prekiautojai ir nusikaltėlei Irinai, kurios vaidmenį atlieka aktorė Maggie Q. Šioje smagioje komedijoje taip pat vaidina aktoriai Parker Posey, Sofia Vergara bei Crispin Glover.

„Kaip moteriškas personažas, Harieta yra visiška bebaimė, ir aš atsiprašau, kad tai pasakysiu, bet malonu matyti tokį negailestingą moterišką personažą, o ne gražią mergaitę besislepiančią kampe, bet negailestingą, klastingą ir aštrią moterį. Man buvo labai įdomu suvaidinti tokį nepaklusnų personažą.“ – sakė Uma Thurman.

Aktorė Alice Eve taip pat atkreipia dėmesį į kostiumų svarbą filme. Besiruošdama savo vaidmeniui, aktorė teigė, kad peržiūrėjo daugybę 5-ojo dešimtmečio filmų, nes režisierius James Haslam savo naujame filme norėjo pajusti išlaisvinančią, atpalaiduojančią atmosferą.

Filmo režisierius James Haslam daugybę įkvėpimo pasisėmė būtent iš 1940-aisiais bei 1950-aisiais metais sukurtų filmų.

„Absurdiškos komedijos žanras yra nepagrįstai nuvertinamas. Filmavimo aikštelėje mes žaidėme bandydami sukurti filmą, kuris būtų įdomus, be didesnių ar gilesnių minčių apie žmoniją, išskyrus tai, kad žmonės yra absurdiški.“ – sakė J. Haslam.

Komedija „Tobuli aferistai“ kinuose nuo liepos 6 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai