Aktorė Uma Thurman antrą kartą atšaukė sužadėtuves su milijonieriumi Arpadu Bussonu

Uma Thurman ir Arpadas Bussonas / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-21 18:03
Aktorė Uma Thurman (43 m.) ir jos sužadėtinis milijonierius Arpadas Bussonas (51 m.) pasuko skirtingais keliais, praneša Dailymail.co.uk.

Niujorke gyvenanti filmo „Nužudyti Billą“ žvaigždė ir Arpadas Bussonas nesugebėjo išlaikyti santykių per atstumą ir nutraukė sužadėtuves.

„Uma ir Arpadas turėjo dalyvauti viename renginyje dar šio mėnesio pradžioje, tačiau jame aktorė pasirodė viena ir be sužadėtuvių žiedo“, – pasakojo šaltinis.

„Arpadas labai norėjo dalyvauti tame renginyje, tačiau jam nebuvo prasmės jame pasirodyti, nes jis ir Uma nebėra pora“, – teigė šaltinis.

Uma Thurman gyvena Niujorke, o Arpadas Bussonas – Londone, pora retai drauge rodėsi viešumoje. Paskutinį kartą aktorė ir milijonierius drauge dalyvavo BAFTA apdovanojimų vakarėlyje šių metų vasarį.

Tai bus jau antras kartas, kuomet Uma Thurman atšaukė sužadėtuves su prancūzų kilmės milijonieriumi. Pora susitikinėti pradėjo 2007 metais. 2009-aisiais, praėjus metams po sužadėtuvių, Uma grąžino Arpadui aštuonių karatų deimantinį žiedą. Pora atnaujino santykius 2011 metais ir po metų vėl susižadėjo, kuomet aktorė laukėsi pirmojo bendro vaiko, dukros Rosalindos.

Uma Thurman iš pirmosios santuokos su aktoriumi Ethanu Hawke'u turi dar du vaikus, Arpadas su supermodeliu Elle Macpherson taip pat turi dvi atžalas.

Ir milijonieriaus, ir aktorės atstovai susilaikė nuo komentarų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai