Aktorė Skaistė Vievesė susilaukė antros atžalos – jau išrinko ir vardą

Skaistė Vievesė su šeima/„Gina Photoraphy“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-15 11:51
Aktorė Skaistė Vievesė su vyru Irmantu sulaukė dar vienos gyvenimo dovanos – sutuoktiniams ankstų šeštadienio rytą gimė antroji atžala.

Žmonės.lt žiniomis, S.Vievesė ankstų gegužės 15-osios rytą pagimdė antrąjį sūnų. Laiminga šeima berniukui išrinko ir vardą – jį pavadino Vakariu.

Pirmagimiui sutuoktinių sūnui Vėjui liepą sukaks dveji.

Apie laukiamą šeimos pagausėjimą aktorė pranešė praėjusių metų pabaigoje.

„Taip! Mes vėl laukiame pačio didžiausio ir gražiausio stebuklo savo gyvenimuose. Antrasis kartas visai kitoks! Ramus, netikėtas, magiškas ir lėtas!

Šiuo metu kuo daugiau savo laiko stengiuosi skirti mažyliui Vėjui, jam tuoj 18 mėnesių... Nežinau kaip jis reaguos į sesę arba brolį! Ko laukti? Kam ruoštis?

Kaip pastebėjot ir klausinėjate kur dingusi... Telefonas ir instagramas paliktas nuošaly, o mūsų šeima lėtai ir karantiniškai gyvena laukimu! Man šie metai kaip niekad stebuklingi ir išskirtiniai“, – instragrame prieš beveik pusmetį pasidžiaugė populiari serialų aktorė S.Vievesė.

Skaistė Vievesė su šeima/„Gita Photography“ nuotr.
Skaistė Vievesė su šeima/„Gita Photography“ nuotr.

S.Vievesė kartu su vyru Irmantu  – nuo pilnametystės, skaičiuoja jau 13 metų kartu.

„Mane ir vyrą suvedė Baltijos jūra – pamatėme vienas kitą ir įsimylėjome iš pirmo žvilgsnio. Tuo metu buvome šviežutėliai pilnamečiai, na, o toliau sekė ilga ir audringa draugystė, kuri sėkmingai atlaikė visus iššūkius“, – Žmonės.lt yra pasakojusi S.Vievesė.

Naujausi straipsniai