Aktorė Sienna Miller – visai kita moteris, nei įpratusi manyti publika

Sienna Miller / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-05 10:09
Aname gyvenime ji buvo antraščių žvaigždė: pirma – dėl skandalingo gyvenimo būdo, paskui – kaip stiliaus ikona. Naujasis Siennos Miller (37) gyvenimo knygos puslapis – rimta aktorės karjera ir motinystė.

Neseniai pasirodė net du filmai – drama „American Woman“ („Amerikietė“) ir „Showtime“ kompanijos mini serialas „The Loudest Voice“ („Garsiausias balsas“), pasakojantis apie Rogerį Ailesą, televizijos tinklo „Fox News“ įkūrėją. Televizijos magnatas, buvęs prezidentų Richardo Nixono, Ronaldo Reagano, George’o H. W. Busho konsultantas, išgarsėjęs seksualinio priekabiavimo skandalu, 2016-aisiais turėjo atsistatydinti iš pareigų. Pagrindinį herojų vaidina Russellas Crowe’as, Elizabeth Ailes, arba tiesiog Beth, – ištikimą Rogerio žmoną, nugyvenusią su juo veik dvidešimt metų, – Miller.

Rengdamasi septynių serijų projektui, apimančiam laikotarpį nuo „Fox News“ įkūrimo 1996 metais iki Rogerio mirties 2017-aisiais, Sienna žiūrėjo daug populiariojo televizijos kanalo laidų. „Porter“ žurnalistei Alison Prato ji prisipažino ir anksčiau dažnai jungdavusi CNN ir „Fox News“, ypač jei vykdavo kas nors svarbaus, ir supratusi, kodėl šis tinklas toks įtakingas. „Jie kalba užtikrintai – girdi, mes sakome tiesą ir ją ginsime. Praleidusi 20 minučių su „Fox“, imi abejoti savimi – ką gi, gal jie ir teisūs. Nors žinai, kad tai – visiškas mėšlas.“

Beth Ailes, buvusi „NBC News“ vadovė ir vietos laikraščio leidėja, nepanoro susitikti su aktore. Miller sakė ją suprantanti ir pabrėžė visada jaučianti atsakomybę už savo vaidinamas herojes. Juolab skandalas, į kurį buvo įveltos ir kelios „Fox News“ vedėjos, – naujausių laikų istorija. Miller irgi tai stebėjo, nors sako pati nesusidūrusi su tokiu persekiojimu filmavimo aikštelėje. „Ant manęs rėkė, mažiau mokėjo ir niekino, bet – laimė – niekada negavau nedviprasmiškų pasiūlymų“, – sako ji. Ir priduria, kad prasidėjus #metoo ir #time’s up judėjimams, ir ji, ir kolegės Holivude ėmė gauti kur kas didesnį atlyginimą: „Neseniai pirmąkart už darbą kine man sumokėjo nemažą pinigų sumą ir pagaliau supratau, ką reiškia būti vyru. Dar niekada nebuvau tiek gavusi.“

 

 

Sienna Miller / Vida Press nuotr.
Sienna Miller / Vida Press nuotr.

Rugsėjį pasirodo dar vienas filmas su Miller: kriminaliniame trileryje „21 Bridges“ („21 tiltas“) ji vaidina pagrindinį moters vaidmenį – Bruklino narkotikų skyriaus detektyvę. Dar nepaskelbta dramos „Wander Darkly“ („Klajoti tamsoje“) pasirodymo data.

Regis, sulaukusi trisdešimt septynerių Miller – visai kita moteris, nei įpratusi manyti publika, prisimenanti ją iš geltonosios spaudos, o paskui iš mados ir stiliaus žurnalų tekstų. 2016 metais iš Londono, kuriame išaugo ir praleido visą gyvenimą, ji grįžo į gimtąjį Niujorką. Čia gyvena ir jos vienintelės dukters Marlowe (7) tėtis, buvęs Siennos partneris aktorius Tomas Sturridge’as (33). Tomas ir Sienna – viena iš tų draugiškai išsiskyrusių porų, kurie išlaikė bendrąją tėvystę. Buvusius mylimuosius visiems laikams susiejo atžala, tad jie – gal net daugiau nei draugai. Tai patvirtina ir jų kelionė į Romą liepos pradžioje: abu elgėsi, it skyrybų nebūtų buvę, Marlowe mėgavosi ledais ir tėčio bei mamos draugija.

Sienna Miller / „Lindex“ nuotr.
Sienna Miller / „Lindex“ nuotr.

Siennai patinka auginti dukrą Niujorke – šis miestas teikia vaikams ištvermės, jėgos ir tvirtumo. Nors mėgsta ir Angliją – ateityje ketina ten grįžti, tik ne į Londoną, o kur nors į kaimą. Niujorke ji įstengia išlikti beveik nepastebėta – skaito knygas, lanko parodas, teatrus, eina vedžioti šuns į Centrinį parką, kur iki devintos ryto keturkojai gali šėlti be pavadėlio.

Isteriškas fotografų dėmesys aprimo ir Sienna nebesijaučia persekiojama. „Jie yra. Tai erzina. Jie žino, kad kiekvieną rytą tam tikru laiku vedu vaiką į mokyklą, ir slepiasi tarp šiukšlių dėžių kitoje gatvės pusėje. Galiu nekreipti dėmesio, bet nenoriu pakliūti į paparacų kameras aštuonios penkiolika. Nenoriu dažytis ar puoštis. Mano pagarba moterims, gebančioms pasigražinti prieš kelionę į mokyklą. Neketinu nusileisti, todėl dažniausiai „Daily Mail“ nuotraukose atrodau siaubingai“, – ironizuoja ji.

Aktorės, vadinančios save socialinių tinklų priešininke, instagramo paskyroje – viso labo viena nuotrauka, paskelbta 2017 metų birželį. Iš savo mobiliojo telefono ji net ištrynė instagramo programėlę. „Tai nerealus pasaulis, kuriame visi visada turi būti puikiai nusiteikę ir bendrauti. Tačiau tai utopija. To man nereikia“, – įsitikinusi Sienna Miller.

Naujausi straipsniai