Aktorė Sharon Stone apie daug jėgų reikalaujančią vienišos mamos kasdienybę – nėra lengva atstoti abu tėvus

Sharon Stone
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šešiasdešimties metų jubiliejų šiais metus atšventusi amerikiečių aktorė Sharon Stone dabar laiminga su trimis vyrais – savo mylimais sūnumis. Ji viena augina dvylikametį Quinn‘ą Kelly, trylikametį Laird‘ą Vonne ir pilnametystės sulaukusį Roan‘ą Joseph‘ą.

„Dabar itin puikus mano gyvenimo periodas – aš laiminga, – People tikino Sharon Stone. – Tuose pačiuose namuose gyvenu jau 25-erius metus ir jaučiuosi puikiai, galėdama kas rytą nubusti su savo vaikais.“

Moteris džiaugiasi, kad vaikai jau dideli – jiems nebereikia auklės, anksčiau gyvenusios kartu. Sharon Stone tikina, kad jų šeimos kasdienybė ją itin žavi.

„Dievinu šeštadienius, kuomet nubudusi nusileidžiu laiptais ir matau juos žaidžiančius svetainėje. Vėliau mes plaukiojame, žaidžiame krepšinį bei žiūrime kino filmus“.

Aktorė pasakoja, kad vienišos mamos kasdienybė nėra lengva. „Tai reikalauja labai daug darbo, pastangų ir ilgų metų patirties“. Ji prisimena, kaip sunku būti vieniša mama, kuomet aplanko ligos. 2001-aisiais moteriai diagnozuota galvos smegenų aneurizma, kurios padarinius ji jaučia iki šiol.

„Ligos metu labai daug išmokau ir pradėjau mėgautis pačiais paprasčiausiais dalykais: galimybe matyti, galimybe kalbėti, galimybe vaikščioti, – mintimis dalijosi Sharon. – Jaučiau begalinę gėdą. Aš tiesiog gėdijausi savęs. Tuomet praradau viską – santuoką, karjerą, vaikus, viską.“

Po truputį, mažais žingsneliais Sharon Stone atsistojo ant kojų ir grįžo į normalų gyvenimo ritmą. Praėjusiais metais buvo apdovanota Metų mamos apdovanojimu, kurį įsteigė krūties ir prostatos vėžio studijų asociacija.

View this post on Instagram

#nationalselfieday

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

„Motinystė nėra lengva, tačiau meilė vaikams atperka visus sunkumus. Mes esame laiminga šeima.“

Sharon Stone sako, kad galimybė matyti augančius vaikus, kurie po truputį virsta suaugusiais vyrais, yra dovana.

„Kai nusprendi prisiimti atsakomybę ir būti vieniša mama, atstoti abu tėvus, net nesusimąstai, ką iš tikrųjų tai reiškia, – kalbėjo Sharon. – Nesuvoki, kiek daug teks padaryti norint kiek įmanoma geriau užauginti vaikus.“

Ji sako, kad dabar nebeieško tėvo savo sūnums ir nebėga nuo vienatvės. „Kai tai supranti ir paleidi mintis, jog vieną dieną tu galbūt galėsi nebebūti vieniša mama – palengvėja. Tu nebegalvoji, kad gali būti geriau ir nieko nebesitiki“.

Aktorė tikina, kad sūnums negaili patarimų, tačiau stengiasi nepamokslauti. Ji moko juos gerbti moteris ir būti džentelmenais. Tiesa, Sharon tikina, kad svarbiausias patarimas, kurį galėtų duoti yra išmokti savimi pasitikėti.

„Pažvelgus atgal suprantu, kad tuomet neturėjau nė menkiausio supratimo, kad esu gražus žmogus. Kad viskas su manimi gerai ir bet kokie mano pačios priimti sprendimai bus tokie, kokie bus, – atviravo Sharon Stone. – Todėl dabar aš nuolat kartoju savo vaikams, jog jie yra nuostabūs žmonės. Tikiuosi, kad jiems nereikės sėdėti ant lovos krašto ir galvoti, kokie jie baisūs ir nepasisekę.“

Skaitykite daugiau