Aktorė Scarlett Johansson ir Colinas Jostas susilaukė kūdikio: atskleidė, kokį vardą išrinko

Scarlett Johansson ir Colinas Jostas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-19 08:10
Holivudo aktorė Scarlett Johansson (36) su sutuoktiniu Colinu Jostu (39) sulaukė šeimos pagausėjimo. Tai – pirmoji bendra poros atžala, praneša „People“.

S.Johansson ir C.Jostas sulaukė sūnaus. Žinią apie šeimą aplankiusius gandrus naujienų portalui „People“ patvirtino S.Johansson atstovas Marcelis Pariseau.

Teigiama, kad pora sūnui suteikė Cosmo vardą. 

S.Johansson visą nėštumo laikotarpį norėjo išlaikyti paslaptyje, tad žinia, jog aktorė laukiasi, buvo netikėta. Visgi gandai apie būsimą šeimos pagausėjimą pradėjo plisti šių metų liepą, kai aktorė nepasirodė kompanijos „Marvel“ filmo „Black Widow“ pristatymo renginiuose.

Kiek vėliau  „Saturday Night Live“ humoristas Colinas Jostas patvirtino šias kalbas.

„Taip, mes laukiamės kūdikio, tai nuostabu“, – pranešė 39 metų C.Jostas praeitą savaitgalį vykusio „stand-up“ pasirodymo Konektikute metu. 

Trečiadienio vakarą C.Jostas socialiniame tinkle pasidžiaugė ir į namus atvykusiu sūnumi Cosmo.

„Labai jį mylime“, – rašė C.Jostas.

Scarlett Johansson ir Colinas Jostas / „Scanpix“ nuotr.
Scarlett Johansson ir Colinas Jostas / „Scanpix“ nuotr.

Tai – pirmoji S.Johansson ir C.Josto atžala. Su buvusiu vyru Romainu Dauriacu S.Johansson susilaukė pirmagimės Rose Dorothy (6). Už R.Dauriaco Holivudo žvaigždė ištekėjo 2014-aisiais, tačiau po trejų metų santuoka nutrūko.

Scarlett Johansson ir „Saturday Night Live“ laidos vedėjas Colinas Jostas susipažino 2017-aisiais. 2020-ųjų vasarą pora žadėjo iškelti vestuves, tačiau dėl pandemijos ceremonija buvo atidėta. Pora vestuvių žiedus sumainė slapta, nedidelėje ceremonijoje 2020 metų spalį.