Aktorė Scarlett Johansson ant jubiliejinio „W“ žurnalo viršelio – juodais plaukais ir su auskaru nosyje

Scarlett Johansson / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Scarlett Johansson (27) Holivude dievinama ne tik dėl puikios vaidybos, nepriekaištingos figūros, bet ir dėl natūralių šviesių plaukų. Tačiau iš Švedijos kilusi aktorė, žurnalo „W“ 40-mečio proga tapusi viršelio veidu, visiškai kardinaliai pakeitė savo įvaizdį.

Per Amerikiečių pamėgtą Helovino šventę pasirodysiančio numerio stilistai filmo „Pasiklydę vertime“ žvaigždę veik neatpažįstamai transformavo. Jie Scarlett suteikė dešimtajame dešimtmetyje išpopuliarėjusią gotišką išvaizdą ir žinoma moteris virto tikra Cruella de Vil (blogiukė iš filmo „101 dalmatinas“ – red. past.) kopija, rašo portalas Dailymail.co.uk.

Žurnalą įsigiję aktorės gerbėjai galės įvertinti, ar jai tinka juodi it smala plaukai su didele žilų plaukų sruoga priekyje bei auskaras nosyje. Maža to, „blogos mergaitės“ įvaizdį pabrėžė ir juodi akių šešėliai bei ryškiai raudoni lūpų dažai.

Nuotraukas išvysite spustelėję čia.

Žinoma, prie įvaizdžio formavimo prisidėjo ir keli jos rankas papuošę deimantai bei seksuali, nėrinėliais padabinta juoda „Dolce&Gabanna“ suknelė su itin gilia dekolte.

Skaitykite daugiau