Aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė: „Laplandijoje valgiau elnieną ir verkiau“

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Teodoro Biliūno nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-17 12:21
Trečiadienį TV3 eteryje startuoja atsinaujinusi skandalingų žinių laida „Be komentarų“. Kol šmaikštusis laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis degustavo kobras ir pitonus Indonezijos restoranuose bei sėmėsi įkvėpimo vietos šventyklose, gražioji jo kolegė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė iškeliavo kur kas šiauriau – į Kalėdų Senelio gimtinę – Laplandiją.

„Dabar Laplandijoje vasara, todėl tenykštės moterys vaikšto pasipuošusios suknelėmis, o man buvo taip šalta, jog nuolat vilkėjau pūkinę žieminę striukę ir mūvėjau pirštines. Visi, kas mane pamatydavo, leipdavo juokais“, – šypsosi S.Daukšaitė.

Tiesa, Laplandijoje charizmatiškoji „Be komentarų“ vedėja ne ilsėjosi, o dirbo – filmavosi naujame lietuvių režisieriaus Mariaus Ivaškevičiaus kino filme. Sandra prisipažino, kad vaidinti jai teko su itin išskirtiniu partneriu – elniu, vardu Valko.

„Mano kolega filme buvo labai protingas ir mielas elnias, bet toks jis būdavo tik tol, kol nepavargdavo. Kai elniui atsibosdavo filmuotis, jis pradėdavo stumdytis, muštis ir baksnoti ragais visą filmavimo komandą“, – prisimena Sandra.

Paradoksalu, tačiau Sandra ne tik išmėgino vaidybą su elniu, bet ir neatsispyrė pagundai paragauti laplandų skanėsto – tikros elnio mėsos: „Buvo labai nesmagu, kai pagalvodavau apie savo kolegą Valko, bet elniena buvo beprotiškai skani, todėl, galima sakyti, – valgiau ir verkiau.“

Kelionėje S.Daukšaitei netrūko nuotykių: ji net keturis kartus susitiko su tikruoju Kalėdų Seneliu, praleido ištisą naktį oro uoste laukdama vėluojančio lėktuvo, savo akimis išvydo baltąsias naktis, kai pirmą valandą nakties saulė šviečia taip pat ryškiai kaip vidurdienį, tačiau didžiausią įspūdį „Be komentarų“ vedėjai paliko uodai: „Jų buvo tiek daug, kad filmavimo aikštelėje turėjome vaikščioti su specialiais bitininkams skirtais kostiumais, o jei mosteldavai ranka užmušti vieną uodą, tai vienu kartu žūdavo daugiau nei dvidešimt.“

Laida „Be komentarų“ žiūrovus kvies prie ekranų pirmadieniais–ketvirtadieniais, 21 val.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai