Aktorė Sandra Bullock atvirai apie savo šeimą: „Labai bijau nutolti nuo vaikų“

Sandra Bullock / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-20 18:13
Apie šeimą retai kalbanti aktorė Sandra Bullock (54), „People“ žurnalui patikino esanti labai laiminga ir dėkojanti kažkam iš aukščiau, kad gali džiaugtis savo vaikais.

„Mums labai pasisekė, kad gyvename tokiu metu, kai patys galime nuspręsti, kaip atrodys mūsų šeima. Stengiuosi, kad mūsų gyvenimas būtų tikras“, – žurnalui pasakojo Sandra Bullock.

Artėjant naujo filmo „Bird Box“ premjerai, aktorė pasakojo, kad ir jo istorija sukasi apie šeimą.

„Jūs įsivaizduojate tiek daug dalykų, susikuriate tiek daug galimų scenarijų, tačiau gyvenimas teka sava vaga ir dažniausiai viskas nutinka netgi geriau, nei galėjote pagalvoti. Iš dalies, ir filme, kuriame vaidinsiu, apie tai kalbama,“ – kalbėjo aktorė.

Sandra Bullock, 2014 metai / Vida Press nuotr.
Sandra Bullock, 2014 metai / Vida Press nuotr.

Apsilankiusi garsiame ir visame pasaulyje žiūrimame „Ellen DeGeneres“ šou, Sandra Bullock tikino, kad svarbiausias dalykas jos gyvenime yra vaikai.

„Labiausiai bijau nutolti nuo savo vaikų, – pasakojo Sandra Bullock. – Būna dienų, kai esu ne namuose ir man dėl to labai liūdna. Man svarbu būti su savo šeima“.

Moteris viena augina du vaikus: sūnų Louisą ir dukrą Laila. Tiesa, abu šie vaikai yra įvaikinti. 2010-aisiais kaip vieniša mama įsivaikino juodaodį berniuką Louisą, o po penkerių metų ir juodaodę mergaitę Laila. Apie brolį ar sesę savo mažyliui aktorė galvojo ilgai ir mažasis Louisas sesutės Lailos labai laukė – dabar jiedu neišskiriami.

Sandra Bullock tuomet neslėpė, kad Louisas norėjo tokios pačios rasės broliuko ar sesutės, būtent dėl to aktorės įvaikinta mergaitė – juodaodė.

Sandra Bullock su įvaikiais Louisu ir Laila / „People“ viršelis/Bryan Randall nuotr.
Sandra Bullock su įvaikiais Louisu ir Laila / „People“ viršelis/Bryan Randall nuotr.

Aktorė gana ilgą laiką neigė, kad įsivaikino antrą vaiką. Kiek vėliau, ji atskleidė tam pačiam „People“ žurnalui, ant kurio viršelio su nauja šeimos nare ir pasirodė.

Atvirame interviu Sandra Bullock papasakojo, kad iš pradžių ji tebuvo laikina Lailos globėja, dėl to ir negalėjo per anksti to skelbti saugodama jos privatumą, iki kol jos oficialiai neįsivaikino. Be to, įvaikinti jau ūgtelėjusį vaiką, kuris dėl tam tikrų priežasčių pateko į vaikų globos namus, yra gerokai sudėtingiau nei kūdikį, mat turi būti užtikrintas visiškas vaiko privatumas ir draudžiama viešinti jo gyvenimo istoriją. O tai padaryti būnant pasaulinio garso žvaigžde, kurią nuolat sekioja paparacai ir visur knibždėte knibžda gerbėjų su išmaniaisiais filmuojančiais ir fotografuojančiais telefonais, ne taip ir paprasta.

„Jautiesi taip, tarsi dalyvautum liudytojų apsaugos programoje, – apie mergaitės atsiradimą jos gyvenime kalbėjo aktorė. – Be mano žinios, mus sekė fotografas. Kitą dieną sužinojau, kad pardavinėjamos jos nuotraukos visiems leidiniams pasaulyje. O aš juridiškai pasižadėjau apsaugoti ją nuo ko nors panašaus, ir štai atsidūriau tokioje pozicijoje, kai turėjau su advokatais maldauti, kad ji liktų saugi. Žinojau, kad jai baisu, ir tenorėjau, kad ji suprastų, jog mudu su Louisu niekur nedingsime.“

Sandra Bullock su įsūniu Louisu 2014-aisiais
Sandra Bullock su įsūniu Louisu 2014-aisiais

„Dauguma vaikų globos namuose atsiduria dėl kokių nors tragiškų priežasčių, dėl kurių negalėjo likti savo namuose, ir aš mažiausiai noriu suteikti jai dar daugiau žalos vien dėl mano darbo pobūdžio“, – apie jautrų įvaikinimo procesą kalbėjo Holivudo žvaigždė. – Žinojau, kad jai baisu, ir tenorėjau, kad ji žinotų, jog mudu su Louisu niekur nedingsime.“

„Kai žiūriu į Lailą, mano galvoje nekyla nė menkiausios abejonės, kad jai lemta čia būti, – „People“ sakė aktorė. – Galiu jums neabejodama pasakyti, kad pas mane pats tinkamiausias vaikas atėjo pačiu tinkamiausiu metu.“​

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai