Aktorė S. Weaving savo vestuvinę suknelę papuošė ožkų krauju ir gleivėmis kruviname „Slėpynių“ žaidime

Kadras iš filmo „Slėpynės“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-23 10:28
Dauguma moterų savo vestuvių šventę sutinka iškiliai ir pasipuošusios grakščiomis baltomis suknelėmis. Visiškai priešingai, aktorei Samara Weaving, vaidinančiai nuotaką siaubo trileryje su komedijos elementais „Slėpynės“ (orig. „Ready or Not“), angelišką ir įmantriai nunertą suknelę pamažu iki filmo pabaigos teko iškeisti į krauju permirkusį drabužgalį.

„Iš pradžių ji atrodo nuostabiai,“ – sako australų aktorė S. Weaving, kalbėdama apie savo personažą filmo pradžioje, jauną merginą vardu Greisė, kuri ištekėdama už pasiturinčios šeimos nario, paveldėsiančio milijonus iš tėvų – stalo žaidimų magnatų, jaučiasi tarsi laimėjusi didįjį prizą.

„Mažai ką mes žinome, netrukus viskas pasisuks keista linkme.“

Tik kiek keista? Pirmiausia, užuot po vestuvių ceremonijos leisdama laiką savo vyro (akt. Markas O’Brienas) rankose, Greisė visą naktį iki aušros kovos dėl savo gyvybės su naująja šeima (arbaletu ginkluotais akt. Andie MacDowell ir Henry Czerny bei kitais pamišėlių šeimos artimaisiais Adamas Brody, Kristianas Bruunas ir Nicky Guadagni) ir pamažu pasipuoš vis didesniu kiekiu kūno skysčių, pradedant gyvūnų krauju ir baigiant žuvies gleivėmis.

Tokia yra keista senos giminės tradicija – vestuvių šventę užbaigia mirtinas slėpynių žaidimas, linksmybes greitai paversiantis komiškai absurdišku siaubu.

Filmo kūrėjai Mattas Bettinelli-Olpinas ir Tyleris Gillettas visą „kruviną“ darbą patikėjo patyrusiai kostiumų dizainerei Avery Plewes, kuri meistriškai sukūrė net 17 skirtingų vestuvinių suknelių, panaudotų viso filmo eigoje.

„Tai tarsi kaskart kita suknelė – trumpesnė, purvinesnė, su ožkos krauju, žmogaus krauju, be rankovės... kaskart vis kitaip,“ – sako režisierius.

Dizainerės A. Plewes teigimu, filmui buvo specialiai sukurta daug kūno apdengianti, ilga nuotakos suknelė, kad kiekviename etape galima būtų pašalinti tam tikrą detalę, o suknelė taptų vis purvinesnė ir, tiesą sakant, vis bjauresnė ir bjauresnė. Ji net pavadino aktorę S. Weaving tikru kariu, kadangi pastaroji viso filmavimo metu kentė kraujo ir gleivių „papuošimus“.

„Kiekviena diena buvo skirtinga, todėl mes turėjome skirtingo dydžio sukneles su skirtingais kiekiais kraujo ir gleivių,“ – sako aktorė Samara Weaving. – Aš vilkėjau suplėšytą sijoną, visur buvo kraujo, tiek daug ožkos skerdienos... kad net sunku nupasakoti.“

Visiems norintiems išvysti šį reginį savo akimis laukti liko visai nedaug, nes siaubo trilerio „Slėpynės“ premjera Lietuvos kinuose jau rugpjūčio 23 d.

Filmo anonsas:

Temos:

Kinas Naujiena

Naujausi straipsniai