Aktorė Robin Wright: „Už jokius pinigus nenorėčiau grįžti į laikus, kai man buvo 20“

Robin Wright / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-17 15:18
„Jaučiuosi laiminga, – sako Robin Wright. – Man jau 48 metai. Aš nesileidžiu į veidą botokso. Per pastaruosius penkerius metus padariau daugiau darbo nei per visą savo karjerą. Už jokius pinigus nenorėčiau grįžti į laikus, kai man buvo 20. Aš daug verkdavau, tai buvo košmaras. Daug geriau būti vyresne“.

Ji niekada nemėgo būti studijos marionete. „Holivudo aktorių atveju, tai yra labai paprasta.  Mes  tarsi esame gerai apmokami gyvūnai zoologijos sode. Jei sutinki vaidinti šunų ir ponių pasirodyme, šypsotis vaikštant raudonu kilimu ir atsiskleisti kaskart, kai to paprašoma, tuomet gali tapti įžymybe ir preke. Jei to daryti nenori, tampi nevertingas“.

Kai Robin buvo pasiūlytas Klerės Andervud vaidmuo „Kortų namelyje“, ji jautė spaudimą atlikti veido odos tempimą. „Holivude nuolat jaučiamas spaudimas: tau reikėtų atlikti veido odos tempimą, papūsti lūpas ir pasididinti krūtinę! Aš į tai sureagavau: „Nenoriu to daryti, nes ketinu pasenti. Aš turėsiu raukšlių!“.

Robin pripažįsta, kad kurį laiką atsisakydavusi siūlomų silpnų vaidmenų. Ji nesiimdavo  žmonos vaidmenų, taigi, ji atsisakė ir Klerės Andervud rolės, tačiau režisierius Davidas Fincheris pažadėjo jai bendradarbiauti ir ji sutiko. „Kortų namelio“ kūrėjas Beau Willimon minėjo, kad turėjo koreguoti visas scenas su Klere. „Tai buvo labai nesmagu, – pripažino jis. – Klerę turėjau ją sugalvoti iš naujo“.

BTV nuotr.
BTV nuotr.

Robin Wright neseniai laimėjo pirmąjį Auksinį gaublį už geriausios aktorės vaidmenį „Kortų namelyje“.. Jame ji vaidina manipuliuojančią Amerikos viceprezidento, kurio vaidmenį atlieka Kevinas  Spacey, žmoną. „Aš tikrai nesu tokia kaip Klerė. Mes turime panašių bruožų – lojalumo, veržlumo ir valios. Bet ar aš tokia išskaičiuojanti? Tikiuosi, kad ne. Kai pirmą kartą susitikau su autoriumi, norėdama sužinoti, kokia yra Klerė, jis pasakė: iš esmės tai Ledi Makbet. Aš atsakiau: „Gerai, daugiau nepasakok.“

Teksase gimusi R. Wright pradėjo savo karjerą legendiniame seriale „Santa Barbara“.  Nuo 1984 m. iki 1988 metų ji jame vaidino gražuolę Kelę ir gavo tris „Emmy“ nominacijas. Tačiau daug populiaresnė ji tapo 1987 m., suvaidinusi pagrindinį vaidmenį hite „Princesė nuotaka“. Kitas svarbus jos etapas įvyko 1994 m. atlikus nelaimingos Jenny vaidmenį filme „Forestas Gampas“.

BTV nuotr.
BTV nuotr.

Wright ir aktoriaus Seano Penno sąjunga prasidėjo 1989 m., po jo skyrybų su Madona. Jie netikėtai susituokė 1996 m. draugo namo kieme.  Skyrybų dokumentus pateikė 2009 m. balandį. Pora dar bandė susitaikyti, tačiau galiausiai išsiskyrė 2010 m., o Right išbraukė vyro pavardę Penn nuo savo pavardės. Pennas buvo jos antrasis vyras. Jos pirmoji santuoka su pernai kovą mėnesį mirusia „Santa Barbara“ žvaigžde Dane Witherspoonu įvyko, kai jai buvo tik 20 metų ir nutrūko po trejų metų.

Antroji jos santuoka net ir Holivudo standartais buvo audringa. Neseniai Pennas pareiškė „Esquire“ žurnalui, kad nei vienos savo santuokos metu jis nepajuto tikros meilės.

Wright ir dabartinis jos vyras Fosteris susipažino jai vaidinant 2011 m. filme „Tvirtovė“. Kalbėdama apie Fosterį, ji tiesiog švyti. „Man patinka viskas, ką jis daro“, – garsiai pareiškė ji. – Bučiavimasis su juo yra mano mėgstamas maistas. Jis išskirtinis. Aš kasdien atsikeliu ir savo vidumi jaučiu, kad jis yra skirtas man.“

Du vaikus užauginusi mama pasakoja ir apie juos. „Jie dirba, yra suaugę ir savarankiški žmonės. Dukra Dylan – modelis, nuoga pozavusi „Treats“ žurnalui, kaip aktorė debiutuos greitai pasirodysiančiame siaubo filme „Pasmerktieji“. Jos jaunesnis brolis Hoperis taip pat pradėjo aktoriaus karjerą ir neseniai vaidino 2011 m. situacijų komedijoje „Grįžti į žaidimą“.

BTV nuotr.
BTV nuotr.

„Kortų namelis“ per BTV – sekmadieniais 21 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai