Aktorė Redita Dominaitytė: „Moterys vyrų prašo kailinių, o aš leidau sau įkurti teatrą“

Redita Dominaitytė filmavimo metu / Tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-08 15:58
Teatro bei kino aktorė Redita Dominaitytė – tikras žmogus-orkestras: moteris ne tik vaidina, režisuoja, bet ir vadovauja savo įkurtam teatrui. Ar Reditai virtuvėje sekasi taip pat puikiai kaip ir teatre, žiūrovai išvys jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, kur žinoma moteris ne tik demonstruos kulinarius sugebėjimus, bet ir atvirai pasakos apie karjeros posūkius bei meilę.

Šį kartą filmavimo aikštelėje, įsikūrusioje „Floros simfonijos“ terasoje, Kaune, nuotaikingai ir moteriško žavesio kupinai kulinarinei dvikovai susitiks dvi talentingos ir itin charizmatiškos aktorės – Redita Dominaitytė ir Aura Garmutė. Kuri iš jų pranašesnė virtuvėje, nuspręs jųdviejų kolegė, aktorė Raminta Verseckaitė.

Reditos įkurtame ir vadovaujamame „Knygos“ teatre kartu dirbančios aktorės šįkart taps priešininkėmis, tačiau kolegės teigs, kad konkurencija gyvenime yra labai sveika ir naudinga. „Kai taip šviečia saulė ir žydi sodai, aišku, esi nusiteikęs teigiamai ir energingai. Tikrai išgyvensim, kova skatina judėti ir progresuoti. Po to, man atrodo, mes dalinsimės patirtimi, viskas bus gerai“, – kovai pozityviai nusiteiks R. Dominaitytė.

Charizmatiška ir itin veikli moteris vos spėja suktis. Ji ne tik vaidina, režisuoja, bet prieš septynerius metus įkūrė savo „Knygos“ teatrą. „Juokauju, kad moteris brandžiame laikotarpyje paprašo vyro, kad nupirktų kailinius ar kokią prabangią mašiną, o aš sau leidau įkurti teatrą. Finansine prasme, turbūt tai buvo didesnis projektas“, – šmaikštaudama kalbės R. Dominaitytė.

Žodžio kišenėje neieškanti ir atvira aktorė dalinsis ne tik savo karjeros pasiekimais, bet ir šeimyniniais reikalais. „Aš netekėjusi, vyras sakė, manęs neims su dviem vaikais. Jis sakė, kai norėsiu, duoti jam ženklą. Tai galvoju, ar aš noriu. Dar neatėjo tas laikas, bet aš nežinau, kokia plyta ant galvos užkris, nes draugai kiekvienais metais klausia, bet, aišku, jie turi savo interesą – jie nori švęsti šventę, o man po to reikės gyventi“, – šypsodamasi atviraus aktorė.

Laukdamos, kol iškeps gardūs patiekalai, aktorės dalinsis ir išskirtine kulinarine patirtimi – A. Garmutė prisipažins ragavusi ryklį ir krokodilą. Tačiau jos konkurentė tvirtins, kad per daug netradiciniai patiekalai jos nežavi. „Kirmėlyčių nelabai norėčiau paragauti, tas vaizdas manęs neįkvepia, arba kažkokių šuniukų iš azijietiškos virtuvės. Bet šiaip esu azartiška, daug ką galiu ragauti, man svarbus pažinimo momentas“, – kalbės R. Dominaitytė.

Restorano „Floros simfonija“ terasoje įsikūrusioje laidos studijoje šeštadienio rytą virs nuotaikinga kova, gims itin atviri pokalbiai ir netrūks smagių istorijų. Konkurentės, išsiskirsčiusios į skirtingas puses, mėgins iškovoti pergalę kepdamos ant grilių: R. Dominaitytė su šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene gamins pusryčių pyragą su dešrelėmis, o A. Garmutė, padedama „Kamado BONO“ grilio šefoVadimo Amosovo,virs jūros gėrybių sriubą. Kaip visada švieži ir kokybiški produktai patiekalų gamybai atkeliaus tiesiai iš Centrinio Kauno turgaus, kur laidos šefė Ilona visada susirenka gėrybes kulinarinėms kovoms.

Aktorių kulinarinių sugebėjimų atvyks įvertinti jų dar viena kolegė, aktorė R. Verseckaitė. Nepriekaištingos figūros moteris prisipažins, kad labiausiai mėgsta įvairiai paruoštus makaronus ir atskleis paslaptį, kaip juos valgydama išlaiko puikias kūno formas. „Gaminu tada, kai turiu kam gaminti – jeigu ateina draugų, svečių. O jeigu aš esu viena, labai dažnai pamirštu pavalgyti“, – šypsodamasi prisipažins aktorė.

Kaip R. Dominaitytei kilo mintis įkurti savo teatrą? Ar A. Garmutei pavyks įveikti savo bosę? Apie tai ir dar daug daugiau sužinosite jau rytoj 10 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 10 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai