Aktorę Rebel Wilson kamuoja sveikatos problemos: išgyvenimais pasidalijo viešai

Rebel Wilson / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-06 22:11
Populiarioji aktorė Rebel Wilson (41), kurios ryškiausi vaidmenys kine verčia kvatoti susiėmus už pilvo, prieš keletą dienų prakalbo apie liūdną realybę ir sveikatos problemas, su kuriomis susiduria.

Išvaizdos pokyčiais pastaruoju metu stebinanti garsi aktorė dar prieš metus kalbėjo apie embrionų užšaldymą, kad tiksint jos biologiniam laikrodžiui bet kada panorėjusi galėtų pastoti ir susilaukti sveiko vaikelio. Moteris patarė ir kitoms karjeristėms pasirūpinti savo ateitimi, kad vėliau   be jokių trikdžių laimingai susilauktų kūdikio.

Visai neseniai Rebel Wilson prakalbo apie nevaisingumą.

„Sužinojau blogas naujienas ir neturiu su kuo jomis pasidalyti... bet tikriausiai kažkam turiu pasakyti. Visos moterys, kurios negali pastoti, aš jus suprantu. Visata veikia nesuvokiamai ir kartais dalykai neturi paaiškinimo... tikiuosi, pro niūrius debesis dar prasiskverbs šviesa“, – „Instagram“ rašė aktorė.

Prieš mėnesį Rebel interviu atskleidė, kad ją nuo paauglystės kankino Policistinių kiaušidžių sindromas.

„Turėjau viršsvorio beveik du dešimtmečius. Svoris ėmė augti maždaug, kai man buvo 20 metų. Gydytojai nustatė policistinių kiaušidžių sindromą, tad svoris vis augo ir augo“, – atviravo aktorė.

Dėl Rebel Wilson nustatyto hormonų pusiausvyros sutrikimo sušlubuoja moters ciklas. Tai savo ruožtu labai apsunkina galimybę pastoti, veikia išvaizdą. Negydomas policistinių kiaušidžių sindromas gali sukelti rimtų sveikatos problemų, tokių kaip diabetas, širdies sutrikimai.

Pasidalijusi savo patirtimi moteris per naktį sulaukė galybės užuojautos ir palaikymo žodžių. 

„Šįryt atsikėlusi skaičiau visų žinutes bei asmeniškas istorijas apie jų keliones ir negaliu apsakyti, kiek man tas nuoširdumas reiškė. Dauguma jūsų padėjote man šiandien pasijusti geriau. Socialiniai tinklai kartais, kai jautiesi vienišas, gali tau padėti surasti ryšį“, – rašė Rebel Wilson.

Naujausi straipsniai