Aktorė Nicole Kidman išgyvena geriausius savo metus – sunkūs išgyvenimai pasiliko praeityje

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-09 21:26
Prie Nicole KIDMAN (51) nelimpa bjaurūs gandai, pastarąjį kartą ji verkė iš meilės, o sunkiausi išgyvenimai, regis, liko tik filmavimo aikštelėje, kur aktorė negaili savęs. Na ir praeityje.

Visi žino, kad apie buvusį gyvenimą – santuoką su Tomu Cruise’u (56), įvaikius Isabellą (25) bei Connorą (23) ir scientologų tikėjimą – ji kalba nenoriai. Ir ne tik dėl tokių dramatiškų priežasčių, kaip galingosios sektos šantažas, apie ką mėgstama spekuliuoti. Tiesiog šiandien ji ištekėjusi už kito vyro – dainininko Keitho Urbano (51), didžiosios savo meilės, ir šnekėti apie ankstesnius ryšius kiek nepagarbu.

Bet žurnalistus tema domina: Nicole gyvenimas Našvilyje – pernelyg ramus, o apie idealią santuoką nesukursi sensacingų antraščių.

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.
Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.

Vienas iš jautriųjų dalykų, dėl kurių Nicole kartais priekaištaujama, – ryšys su Isabella ir Connoru, 1995 metais jos su Tomu įvaikintais mažyliais, šiandien – jau suaugusiais. Po skyrybų vaikai liko su Tomu bei scientologais ir beveik visai nesimato su motina, ne kartą pabrėžusia, kad nenorinti, jog jie būtų ugdomi tėvo tikėjimo dvasia.

Prieš trejus metus Isabella nepakvietė į savo vestuves nei Tomo, nei Nicole. Tačiau interviu australų garsenybių žurnalui „Who“ aktorė išmintingai ir gražiai sako esanti daugiau nei tikra, kad atiduotų gyvybę už vaikus. Bet jie – suaugę, patys gali priimti sprendimus, patys pasirinko būti scientologais. O ji, motina, turi juos mylėti, kad ir ką darytų.

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.
Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.

Pati Kidman – uoli katalikė, išaugusi airių katalikų šeimoje ir vienu metu net puoselėjusi mintį tapti vienuole („Kaip matote, pasirinkau kitą kelią, bet anas irgi labai traukė“, – sako ji interviu žurnalui „Allure“). Ją retai pamatysi be briliantinio kryželio – prosenelės dovanos, ji lanko bažnyčią ir net eina išpažinties. Nelaiko savęs žvaigžde ar garsenybe. Garsenybė yra Beyonce, o ji, Nicole, – aktorė.

2006 metų birželį Sidnėjuje katalikų hierarchai panaikino pirmąją Nicole santuoką, sudarytą pagal scientologų tikėjimą, o 25 dieną kardinolo Ceretti atminimo koplyčioje ji ištekėjo už Keitho Urbano. Po skyrybų su Cruise’u buvo praėję penkeri metai ir tai buvo galutinis taškas, atskiriantis nuo buvusio vyro ir jo tikėjimo, nors Isabella ir Connoras vestuvėse dalyvavo.

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.
Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.

Tradiciškai svarstyta, kad vedybos buvusios iš reikalo. Tačiau pirmagimės Sunday Rose (10) jie su Keithu susilaukė tik po dvejų metų (antrąją mergaitę Faith Margaret (7) jiems išnešiojo ir pagimdė kita moteris). Jai tai buvo stebuklas, ir už jį iki šiol dėkinga: dar jaunystėje, tik ištekėjusi už Tomo, pastojo, tačiau nėštumas buvo negimdinis; o kitą kūdikį prarado prieš pat skyrybas – įvyko persileidimas. Nicole žodžiais, galutinai išgyventi tragediją jai padėjo tik motinystė.

Ką gauni sunkiai, labai brangini. Ir prieš kurį laiką Nicole sakė, kad jie su Keithu norėtų daugiau vaikų. Juolab kad jos senelė savo pagranduką pagimdė būdama keturiasdešimt devynerių.

Nicole Kidman su vyru Keithu Urbanu / „Scanpix“ nuotr.
Nicole Kidman su vyru Keithu Urbanu / „Scanpix“ nuotr.

Ir kodėl neturėti daugiau? Nicole ir Keithas – viena tvirčiausių pramogų pasaulio porų, daug įveikę drauge, įskaitant Urbano alkoholizmą (vos susituokęs po penkių mėnesių dainininkas atsidūrė reabilitacijos klinikoje), ir beveik visuose vakarėliuose besirodantys kartu. Praėjusią savaitę Nicole lydėjo vyrą kantri muzikos apdovanojimų (CMA) ceremonijoje. Atsiimdamas metų atlikėjo statulėlę Keithas garsiai prisipažino mylintis „savo mergaitę“, padėkojo už viską, ką ji dėl jo daranti, ir sugraudino Nicole iki ašarų.

Kad ir kaip vengtų kalbų apie Cruise’ą, žurnalui „New York Magazine“ Kidman pripažįsta, kad santuoka su įtakingu vyru padėjo jai išvengti daugelio tamsių pramogų verslo aspektų, tarp jų galbūt ir seksualinio priekabiavimo. „Ištekėjau iš meilės, labai anksti ir tai mane apsaugojo. Gyvenau tarsi kokone, o kai sulaukusi 33-ejų, po skyrybų, turėjau iš jo išeiti, teko suaugti.“

Tai yra – ir susidurti su nederamu elgesiu filmavimo aikštelėje. Apie tai aktorė užsimena, tačiau neketina nieko demaskuoti ir nesileidžia į detales. „Tai, ką patyriau, be abejonės, turi įtakos mano darbui. Noriu panaudoti tą patirtį ir jos sukeltas emocijas. Kalbu ne tik apie seksualinį priekabiavimą, bet ir apie netektį bei mirtį“, – filosofiškai apibendrina ji. 

Naujausi straipsniai