Aktorė Monika Vaičiulytė vėl keičia įvaizdį: „Neįdomu būtų gyventi neišbandant ko nors naujo“

Monika Vaičiulytė / D. Matvejev/ P. Gvildžio/ Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-30 16:34
Teatro ir televizijos aktorė Monika Vaičiulytė per šiuos metus net du kartus pakeitė savo įvaizdį. Žavinga moteris prisipažino, kad į jos pokyčius dažniausiai jautriai reaguoja kiti, o ji pati tokių dalykų visiškai nesureikšmina. Gyventi ir atrodyti nuobodžiai – ne Monikos charakteriui.

Beveik prieš pusmetį pakeitusi šukuoseną ir auksines gabanas nusirėžusi iki smakro M. Vaičiulytė šiandien vėl kitokia. Naujas įvaizdis ir nespalvota fotosesija domina Monikos kolegas ir gerbėjus. Nejau visiškai negaila atsisakyti aktorės išskirtiniu bruožu laikomų garbanų?

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Daug kas stebisi, klausia, ar negaila nusikirpti garbanų. Tikriausiai žmonės neatkreiptų į jas dėmesio, jei mano ilgi plaukai nebūtų buvusi tokia ryški išvaizdos detalė. Viena pažįstama net yra sakiusi: „Tavo garbanos – „firminės“. O aš manau, kad neįdomu būtų gyventi kartais neišbandant ko nors naujo. Tiesą sakant, nėra ko bijoti pasikeisti", – šypsosi aktorė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

M. Vaičiulytės nuomone, trumpų plaukų šukuosena gali puikiai išryškinti moters veido bruožus. O dėl praktiškumo – jokių bėdų.

„Kartais net ypač patogu, nes užtenka kelių minučių ir plaukai sausi po plovimo. Nepaklusnias garbanas tiesiog supurškiu laku", – komentuoja Monika.

Viena gražiausių ir stilingiausių Lietuvos moterų nebijo savo išvaizdos patikėti profesionalams. Vos pasikeitusi ji sulaukia aplinkinių dėmesio. Kartais jiems sunku atspėti, aktorė iš tikrųjų ryžosi keistis, ar tai tik kuriamam personaižui pritaikyta šukuosena.

Šiuo metu naujame televizijos seriale besifilmuojanti aktorė visuomet atvira, laisvai žiūrinti į gyvenimą. Juk gražiausias žmogus yra tas, kuris jaučiasi laisvas. Nereikia bijoti pasikeisti, ypač išoriškai. Taip gyventi tik įdomiau.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai