Aktorė Megan Fox oficialiai pristatė naują mylimąjį

Meghan Fox ir Machine Gun Kelly / Vida Press ir instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-31 17:13
Aktorė Megan Fox (34) ir reperis Machine Gun Kelly (30) – pora. Tai įsimylėjėliai oficialiai patvirtino savo socialiniuose tinkluose pasidalydami bendromis nuotraukomis.

Machine Gun Kelly, kurio tikrasis vardas Colsonas Bakeris, instagrame pasidalijo asmenuke su žymiąja aktore. „Laukiau visa amžinybę, kol pagaliau tave sutiksiu“, – rašė jis.

Pirmą kartą apie dviejų žinomų žmonių santykius imta kalbėti prieš du mėnesius. Fox ir Kelly viename podcast'e  net prasitarė, kad jie – dvi tos pačios sielos pusės.

Pokalbio metu Megan Fox išsidavė, kad nuo pat pirmųjų jųdviejų su Machine Gun Kelly pažinties minučių ji jautė, jog šis vyras – jos idealus partneris. 

„Atrodė, kad iš karto supratau, jog tarp mūsų užsimezgė neeilinis ryšys, tiesa, šiek tiek prisibijojau iš karto parodyti didžiulę simpatiją.“

Dviejų įžymybių pažintis įvyko filmuojantis juostoje „Midnight in the Switchgrass“. 

Kitą dieną po pažinties, Meghnan Fox pasikvietė Colsoną į savo vagonėlį filmavimo aikštelėje ir „patikrino“ jųdviejų astrologinį susderinamumą. 

Moteris sakė iš karto įtikėjusi, kad jie sielos dvyniai ir jų laukia puiki ateitis.

Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas/ Vida press nuotr.
Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas/ Vida press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau Megan Fox buvo ištekėjusi už aktoriaus Briano Austino Greeno, kuris gegužę prisipažino, kad jų 10-metį trukusi santuoka nutrūko.

Naujausi straipsniai