Aktorė Lija Achedžakova paviešino nuotrauką su Putinu prieš 16 metų: „Jis pasikeitė neatpažįstamai“

Lija Achedžakova, Vladimiras Putinas / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsi Rusijos aktorė Lija Achedžakova paviešino 16 metų senumo nuotrauką iš teatro „Sovremennik“ jubiliejaus šventės, kurioje dalyvavo ir Vladimiras Putinas. Pasidalijusi nuotrauka, aktorė prabilo, kaip neatpažįstamai nuo to laiko pasikeitė Rusijos prezidentas.

Pasidalijusi nuotrauka, L.Achedžakova prisipažino, kad kadaise per prezidento rinkimus ir pati balsavo už Vladimirą Putiną, tačiau dabar supranta, jog tai buvo klaida, rašo unian.net.

„Nuo tos akimirkos praėjo 16 metų. Per tą laiką Vladimiras Vladimirovičius pasikeitė neatpažįstamai. Iš žmogaus, kuris nuoširdžiai myli savo tautą ir šalį, nori jiems tik geriausio ir dėl to daro viską, jis virto žmogumi, kuris kupinas pykčio ir kompleksų, be to, kelia karus vien dėl to, kad šalys nori eiti į priešingą pusę. Jis drasko tūkstančius (jei ne milijonus) likimų“, – rašė Lija.

Lija Achedžakova / Vida Press nuotr.

Aktorė pridūrė, kad iš pradžių palaikė V.Putiną, nes tikėjo, kad jis atėjo į valdžią turėdamas gerų ketinimų. Tačiau dabar ji pamatė tikrąjį Rusijos prezidento veidą.

„Po 16 metų kaukės nukrito. Žinoma, nukrito dar 2014 m., prasidėjus karui Donbase. Bet dabar jos visiškai nukrito. Taigi mes, visas pasaulis, pamatėme, kas po jomis slėpėsi visą tą laiką“, – pridūrė aktorė.

L.Achedžakova palinkėjo ukrainiečiams ištvermės: „Tikiuosi, kad jūs vis dar eisite savo keliu ir patys spręsite savo šalies istoriją, nors ir ne mano gyvenimo laikotarpiu. Tegul vaikai tęsia tą kelią, kurį jūs pradėjote ir kurį stengiatės įgyvendinti. Tegul visas pasaulis didžiuojasi mėlynai geltona valstybe. Tegul Krymas, Doneckas ir Luhanskas grįžta į savo namus. Tegul visi, kurie praliejo ir toliau lieja kraują Ukrainos žemėje, už tai atsako.“

Kiek anksčiau L.Achedžakova teigė, kad dėl V.Putino kaltės dvi kadaise draugiškos tautos susipyko visiems laikams.

Skaitykite daugiau