Aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė: „Dvynukių santykiai labai komplikuoti...“

Kristina Savickytė-Damanskienė su dukromis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Su dvynukėmis yra reikalų, jų santykiai – labai komplikuoti...“ - neslepia aktorė, „Tele Bim-bam“ vaikų darželio teatro ir anglų kalbos mokytoja, renginių vedėja Kristina Savickytė-Damanskienė. Su vyru, viešųjų ryšių specialistu Linu Damanskiu ji augina dvynes, dabar jau keturiolikos sulaukusias Justiną ir Gabiją bei pagranduką Motiejų. Ne kas kitas, o vaikai, sako, jų porą sulipdė į darnią ir vieningą šeimą, kurioje skleidžiasi kūryba.

Kristinos vyras Linas savo gyvenimo be dvynukių ir mažojo Motiejaus irgi neįsivaizduoja. „Mes mėgstam remontuoti“, - juokauja šeimos vyrai, namuose ypač noriai dirbantys darbus, kuriems prireikia vinių, plaktuko, atsuktuvo ar varžtų.

Mažosios „Tele Bim-bam“ dvynukės gerokai ūgtelėjo. Jos abi ir toliau dainuoja, o Gabija dar labai mėgsta piešti. „Dvynės dabar mums daug padeda, - pripažįsta mama Kristina. – Jos myli savo mažąjį brolį, jį globoja ir juo rūpinasi“.

Kristina Savickytė su dukromis laidoje „Šeima-jėga“ / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

Kartais brolis, į paauglystę žengiančioms mergaitėms, žinoma, įkyri, tačiau apsisukusios jos vėl jo ieško namuose.

Meilės šiuose namuose netrūksta. Kristina sako, kad vyras Linas gražių žodžių jai negailintis. „Atsikeli ir supranti, kad myli...“ – emocijomis pernelyg nesišvaisto trijų vaikų tėtis.

Nors, panašu, jų gyvenime nieko netrūksta, Kristina negali gyventi be svajonių.  TV žaidimo „Šeima-jėga“ studijoje ji išdrįso kai kurias atskleisti.

Kas aktorės šeimoje – galva, o kas – kaklas? Kodėl Linas išsigynė nebuvęs nuogas? Kokiuose namuose norėtų gyventi Damanskių šeima? Visa tai sužinosite, jei sekmadienį 17.30 įsijungsite „Lietuvos ryto“ televizijos šeimų žaidimą „Šeima-jėga“.

Kristina Savickytė su dukromis laidoje „Šeima-jėga“ / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

Skaitykite daugiau